2733
2734
عنوان

سلام خانوما!بيايد آمار بديد از شهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 119 پست
توکلم ب خداست... اما خب دست خودم نیس...سرمو گرم میکنم اما فوبیا بیرون گرفتم.. کلا حس و حال خونه تکون ...

من خودم عشق خریدم.همیشه به شوهرم میگم عشق میکنم دستفروشا رو نگا میکنم.اونم گفت امسال اسفند مرخصی میگیرم هرروز بریم بیرون دست فروشارو بینیم.نشد دیگه.اشکال نداره .میگذره ان شاالله

اینجا مشهد :

صبح که اومدم بیمارستان انگشت بزنم یه خانومه توپذیرش داشتن دعواش میکردن ک چراتواین بحران اومدی مسافرت!که با افتخار گفت تنها ک نیستم دوازده تا اتوبوس از قم اومدیم !!!چهارنفرشونم مشکوک بستری شدن!😭

موندم چی بگم مشهد تسلیت...

بیاین باهم مهربون باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان میگم این بارون تو کمتر شدن ویروس اثری نداره؟

اخه یادمه‌ دکتر دخترم‌ میگفت بارون که بیاد مریضی ها کمتر میشه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2731
مگه نگفتن بچه ها وزنان حامله نمیگیرن؟یا خفیف میگیرن؟ پس این پیام چیه از بهداشت

من دیروز  متخصص زنان بودم گفت باردارا پرخطرن چون ایمنی شون ضعیفه اگه مبتلا بشن باید برن تحت نظر خیلی مراقب باشین 😞

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
اینجا مشهد : صبح که اومدم بیمارستان انگشت بزنم یه خانومه توپذیرش داشتن دعواش میکردن ک چراتواین بحرا ...

وای کدوم احمقی به اینا بلیط فروخته

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2738
اینجا مشهد : صبح که اومدم بیمارستان انگشت بزنم یه خانومه توپذیرش داشتن دعواش میکردن ک چراتواین بحرا ...

فقط اون چهارتا اتوبوس ازقم😐

تازه شهر شما اعتکافم گفتن برگزار میکنن حتما

کلا قم ومشهد انگار جمهوری خود گردانن

اصلا حرف گوش نمیکنه کسی اونجا

بابا مراجعم گفتن حرف دکترا رو گوش کنید بمونید خونه هاتون

حتی برای ادای نذر😑

دوستان میگم این بارون تو کمتر شدن ویروس اثری نداره؟ اخه یادمه‌ دکتر دخترم‌ میگفت بارون که بیاد مریض ...

شاید محیط بیرونو سطوح پاک بشه ولی توی ساختمونا و ماشینا و روی افراد تاثیری نداره

گرما و آفتاب بهتره 

دعا کنید بعد بارون آفتاب و گرما بیاد

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
عزیزم نه جوسازی خوبه نه اینجوری کم اهمیت نشون دادن موضوع اصفهان فوتی هم داشته منتها اعلام نمیک ...

من کم اهمیت نشون نمیدم ولی واقعا یه سری آمارها واقعا دروغه من همسرم تو بیمارستان کار میکنن میگه خیلیا مراجعه میکنن بعنوان این بیماری جدید ولی بعد معاینه معلوم میشه خبری نیست 

تا الان هم فوتی نداشته اصفهان 

وقتی بهداشت رعایت بشه دلیلی برای نگرانی نیست بمونیم تو خونه و روزمون رو سپری کنیم بدون استرس 

2706