2733
2734
عنوان

سلام خانوما!بيايد آمار بديد از شهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 119 پست
عزیزم من مرص ندارم دروغ بگم و وحشت بیندازم تو دل یه عده ادم حامله وویس جلسه ی  مسئولین تو اصفها ...

پس حتما اطلاع رسانی کنید که اصفهان رو قرنطینه کنن چون این آمار شما دادی واقعا رو دست قم رو زده 

مگه نگفتن بچه ها وزنان حامله نمیگیرن؟یا خفیف میگیرن؟ پس این پیام چیه از بهداشت

میگیرن بچه ها که ممکنه خفیف باشه براشون ولی انتقال میدن پس خیلی مراقب باشید 

زنای باردار هم معمولا خیلی زود عفونت میگیرن سرما میخورن پس چطور ممکنه کر ونا نگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین الان رسیدم تبریز از تهران اومدم خوشبختانه تبریز خبری نیست و اقای راننده ای که منو رسوندن میگ ...

درود به شرفت

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
جدی میگی؟عزیزم باور کن اگه مراقبت کنی هیچی نمیشه.انرژی مثبت داشته باش.قران بخون.اگه اعتقاد نداری 4 ا ...

توکلم ب خداست... اما خب دست خودم نیس...سرمو گرم میکنم اما فوبیا بیرون گرفتم.. کلا حس و حال خونه تکونی و.. ازم گرفته شده... ان شاء الله ک بتونم ب خودم کمک کنم و داغون تر نشم... کار خوبی میکنی شما.. حق باشماست.. ❤ ان شاء الله این ویروس لعنتی ریشه کن شه... نابود شه... دم عید برا مردم رعب و وحشت ایجاد کرده... نه میتونی بری بازار.. و... 

2731
زنجان مورد مثبت نداشته تاحالا حمل ونقل به قم واز قم رو هم ممنوع کرده سینماها تعطیله نماز جماعت تعطی ...

نگران نباشید از شنبه دانشگاه باز نیشه دانشجوهای قمی که بیان زنجانم مثبت میشه 

نه دانشجوی قمیربلکه از هر شهر دیگه ای که میان اگر مبتلا باشن تو شهر پخش میکنن

پس حتما اطلاع رسانی کنید که اصفهان رو قرنطینه کنن چون این آمار شما دادی واقعا رو دست قم رو زده 

نگا کن دوست عزیز من قصد قرض ورزی ندارم من برا خودتون میگم که جدی بگیرین ویروسو خود دانی .دیگه هم منو ریپ نکن

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2740
بچه ها خفیف میگیرن ولی ناقل برای بقیه هستن

پس این پیام کوفتی چیه؟از استرس حالت تهوع دارم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
کاش حداقل بره تو مجلس  اینارو کسی نمیتونه کاری بکنه نفرینامون حداقل بگیرتشون

اینا از خودشون نمیتونن مراقبت کنند اون وقت توقع داریم از ما و بچه هامون با تصمیماتشون مراقبت کنند 

هه از شنبه همه روال عادی!!!!!!!!!!

عزیزم نه جوسازی خوبه نه اینجوری کم اهمیت نشون دادن موضوع

اصفهان فوتی هم داشته منتها اعلام نمیکنن... من از خودم نمیگم از دوستم که پرستاره شنیدم تازه میگفت کیت هم ندارن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
چه پیامی میشه بفرستی

کودکان زیر 5 سال و سالمندان و زنان باردار و افراد دارای نقص سیستم ایمنی و افراد دارای بیماری زمینه ای (قلبی و عروقی تنفسی) گروه های پرخطر بیماری کر ونا ویروس جدید 2019 هستند.

دیروز اس ام اس دادن

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2706