2737
2739

۲۵اوم نوبت رنگ و اکستنشن و ژلیش ناخن دارم❤

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
ماسک چی؟؟تاثیری هم داره؟؟؟ پوستتون چجوریه؟؟

پوستم خوبه

ماسک هم (روغن بادوم شیرین میزنم) ماست کم چرب میزنم

بخور بابونه میدم 

اهل آرایشگاه رفتن نیستم  چون رنگ مو خیلی آدم رو مسن تر میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد ب نفست منو کشته برای اصلاح ارایشگاه هم نمیری؟؟؟

چرا ارایشگاه میرم برا اصلاح با شمع و پاکسازی پوست

موهامم رنگ خریدم میدم زنداداشم بزنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731

هیچی 

باردارم نه میتونم رنگ بزارم نه هیچی فوقش نزدیکای عید میرم یه اصلاح صورت وابرو 

از وقتیم باردارشدم جوش میزنم که نمیشه کاریشون کرد پوستمم سفیده قششششنگگگگگگ مشخصخ😭

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738
قراره گوشامو دوتا دیگه سوراخ کنم .دلمم میخواد ناخنامو لمینیت کنم فک کنم شوهرم اجازه نده .رنگ مو و اب ...

وای چرا انقدر سوراخ سوراخ اخه!!!

لمنیت ناخن چجوریه 

خوبه رنگ مو من ک دیگه از این قیافه ی همیشگی خسته شدم

وای چرا انقدر سوراخ سوراخ اخه!!! لمنیت ناخن چجوریه  خوبه رنگ مو من ک دیگه از این قیافه ی همیش ...

اصلا یدونه دارم دلم ازاین ست گوشواره ها میخواد ک چندتایبن .لمینیت ی ژله میزنن رو ناخن ولی رنگ نداره خودت میتونی با توجه ب مناسبتا رنگ لاک بزنی .ماه ب ماهم ترمیم بری 

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍

[QUOTE=125877159]چ جالب ارایشگاه براتون میزنه یا خودتون؟؟؟ مژه من اکثر افراد شنیدم باعث میشه مژه های خودت هم بریزه ه ...[/QUOTE

دوست من انجام داد چیزیش نشد خیلی راضی بود پیش هر کسی هم نباید رفت، مژه رو میرم ارایشگاه،  ولی بافت رو خودم میزنم سرم

We are creatures of habit break the negative  ones and build positive ones ^-^
منم نهایت کار زیباییم اصلاح صورت و ابروءه دیگه هیچی  حالا چرا لباس دختر خاله

والا شرایط اقتصادی فعلا ۲۵۰برا بچم لباس خریدم خودمو دیدم ۵ ماهمه اگه بخرم شکمم ززرگ میشه حیفه گفتم اگه چیز کشی داره بیاره بهترازهیچیه توخونه ای هم دوس دارم عوض شم یکم ظاهری 😔😔😔😔

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
2706