2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
O'lalaaaaaa خوشگلي خودت الان بهم بگو ژليش چه ميباشد؟؟؟ ميخوام برم كاشت ناخن

فدات عزیزم😘😘

ژلیش ناخن طبیعی

بعد هررنگ لاک و مدلی هم‌خواستی روی ناخن خودت برات کارمیکنن

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

کرم معجزه فاقد هیدروکینون با ضمانت مرجوعی (اصل)

سلام دوستان وقتتون ب خیر دوستان هم کلاسی من داروساز هستند و خودشون سازنده و پخش کننده کرم معجزه هستند متآسفانه نمونه های تقلبی این محصول خیلی تو بازار زیاد شده  ک از هیدروکینون تو مواد پایه ی کرم استفاده می کنند ک ب شدت برای پوست مضره و لک ها و تیرگی ها بعد از قطع کرم ب شدت برمی گردند دوست من میگه ما ب جرئت می تونیم بگیم توی داروسازیمون در این کرم ها از هیدروکینون استفاده نمی کنیم و از آزلاییک اسید و مواد پایه ی با کیفیت و گرون قیمت استفاده کردیم ک با مصرف کرم و تاثیر فوق العاده اون ب وضوح متوجه میشید و حتمآ این کرم ها رو از جاهای معتبر تهیه کنید زیرا از مواد بی کیفیت و هیدروکینون دار در ترکیب پایه ی این کرم ها استفاده میشه ک ممکنه اثر ناچیز آنی داشته باشه ولی با قطع کرم ب سرعت قابل بازگشته و در حال حاضر نمایندگی فروش این محصولات با من هست اگر مایل ب استفاده ی از این کرم ها برای لک،  کک مک، تیرگی زیر چشم، چین و چروک، روشن شدن چند درجه ای پوست، پر شدن منافذ پوست، جای جوش،  شفاف شدن پوست ، آبرسانی و کلاژن سازی پوست و لیفتینگ پوست هستید در روبیکا پیام بدید و مشخصات پوستتون رو بفرستید تا مشاوره بگیرید و نوع کرم مورد نیاز پوستتون برای درمان براتون ارسال بشه . 09301328313

2740