2737
2739
نه همشون  ببينيد مثلا جنوبي هاي ما بعضي هاشون ملخ ميخورن يا شمالي ها اشپل خب اين دوتا كه من ...

چیز عجیبی نیست منم مرغ و گوشت میخورم 😁😁😁😁😁😁

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همشون  ببينيد مثلا جنوبي هاي ما بعضي هاشون ملخ ميخورن يا شمالي ها اشپل خب اين دوتا كه من ...

کدوم جنوبیا ملخ میخورن ؟؟؟ 

اشپل چیه؟ 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2731
هنوز که نیومده.ایشالله سال خوبیه🤗🤗🤗دلم روشنه😇🐁🐁🐁🐁

انشاا... ۹۹ برای همه ی مردم خوب باشه و از دردسر وغم وغصه وناراحتی همه کم بشه 🤲 . همه ی کنکوری هاهم همین ۹۹ به اهدافشون برسن و ۹۹ بهترین کنکورشون باشه وکسی پشت کنکور نمونه.

۹۹ سال چیه

موش

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738
سال میلادی ۲۰۲۰ سال موشه دقیقا از یکم بعدش همه چیز سریالی شروع شد 

هان . فک کردم ۹۹ رو میگی .‌آخه اونم موشه . بعد یه سوال : سال شمسی و میلادی حیووناتشون یکیه ؟ مثلا ۲۰۱۹ هم خوک بود ؟ 

هیچ  
کددم جنوبیا ملخ میخورن ؟؟؟  اشپل چیه؟

چرا يه گروهي از جنوبي ها ملخ ميخورن 

همين ملخايي كه حمله كرده بودن رو كيلويي ٢٥ تومن ميفروختن

اشپل ماهي هم انگار تخماي ماهيه كه قراره در اب ازاد كنه اگه اشتباه نكنم و بسيار بد بو هست 

2706