2737
2739
هان . فک کردم ۹۹ رو میگی .‌آخه اونم موشه . بعد یه سوال : سال شمسی و میلادی حیووناتشون یکیه ؟ مثلا ۲۰ ...

ایرانی که خوک نداره نمیدونم پارسال سال چی بود ایران 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاا... ۹۹ برای همه ی مردم خوب باشه و از دردسر وغم وغصه وناراحتی همه کم بشه 🤲 . همه ی کنکوری هاهم ...

آااامین🖐🖑⚘⚘⚘⚘⚘

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
اوااااا خاک عالم  ینی سال بعدم اسیریم؟؟

الله اعلم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
سال میلادی ۲۰۲۰ سال موشه دقیقا از یکم بعدش همه چیز سریالی شروع شد 

آره یادم اومد.به این فکر نکرده بودم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
سال موش سال چينيه و شروعش از يه ماه پيش بوده و ايراني ها هم چسبوندش به تقويم خودشون

برای اطلاعات شما گاه شمار حیوانی داریم که دقیقا ایرانی بوده که بعد از مغولها باب شده البته شباهتهای زیادی به گاه شمار حیوانی چینی داره

2740
چرا يه گروهي از جنوبي ها ملخ ميخورن  همين ملخايي كه حمله كرده بودن رو كيلويي ٢٥ تومن ميفروختن ...

،شاید منظورتون عربهاست،جنوبیا عرب هست و لر و بختیاری،

لرا و بختیاریا که نمیخورن،

اشپله هم تخمه ماهیه،مثه خاویار که تخم ماهی های خاویاره،

حالا خاویار تمیزه بخاطره اینه که صادراتیه،

اشپله تخم ماهیای خوش مزه ای نیست،خاویارهم ممکنه بدبو باشه و بدمزه،

شمالیا بعضیاشون قورباغه هم میخورن از این گوشتیا،

برای اطلاعات شما گاه شمار حیوانی داریم که دقیقا ایرانی بوده که بعد از مغولها باب شده البته شباهتهای ...

اين سيكل ١٢ تايي حيواني از اصلش كه براي ژاپنه و بعد به چين وارد شده از قديم الايام چون ايران واردات چاي داشت از چين بنابراين اين فرهنگ تقويم هم وارد ايران شده

اين چيزيه كه من مطلعم و مغلولها هم طبق گفته شما همسايه بالاي چين هستن ديگه

پس اوريجينش اسياي شرقيه

،شاید منظورتون عربهاست،جنوبیا عرب هست و لر و بختیاری، لرا و بختیاریا که نمیخورن، اشپله هم تخمه ماه ...

درسته اون گروه عربها بودن حالا باز شايد گروه خاصي از عربها باشن و ملخ رو سرخ ميكردن وشكمشو ميخورن ويديوش هست

منم سال موش بدنیا اومد لطفا اینجوری نگین من دلم روشنه موش زرنگه فکرنکنم سال بدی باشه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

هنوز ک نیومده انشاالله وقتی اومدهمه غم و غصه ها بارو بندیلشونو ببندن برن زلزله و بیماری سیل با سال جدید ریشه کن بشه الهییی امیین🙏🙏

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من متولد سال موشم یادمه 12 سال پیشم آنفلونزای خوکی اومده بود😂😂😂

سال ۹۹ سال موش بوو کرونا

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔