2733
2739
ترس از مرگ نبود میگفتم همون بهتر ایرانی رو زمین نباشه اخه به چه دردی خوردیم

من که میگم همیشه

میگم تمام ایرانیا نسلشون منقرض شه البته همه باهم

واقعا داغونیم اکثرا از خیلی لحاظ ها !!

خودمون که هراتفاقی برامون میفته میشینیم تماشا میکنیم و جک میسازیم و مسخره میکنیم ، منتظر معجزه باید بمونیم

نه عزیرم خود اسراییلی ها کرو  نا گرفتن نه تا برا گردشگری رفتن کره جنوبی هر نه تا مثبت بوده و ...

چینی تو هر کشوری هست  انتقال ویروس از همین چینیا به بقیه آدمها کشورهای دیگه انجام میشه آمریکا پر چینیه

اوکی شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آمار مرگ و ميزش كمتر از انفولانزاست ولي سرايت خيلي شديده همونطور كه ميبينيدخيلي از كشورا رو درگير كر ...

طبیعیه بنظرم

البته میشد بگیم چون مرز شرقی و بنادر بیشترین ارتباط و با خارج دارن باید اونجارو میگرفت نه قم که در مرکزه

ولی دقت کن

توریستی بودن و عدم تشخیص لب مرز و دوره کمون بیماری خودش کلی متغییره

ولی به این شک ندارم که ادمی زاد برا رسیدن به خاسته هاش حاظره دس به هر کاری بزنه

اوباما خاست با انتقال نیرو های امریکا در خاورمیانه(با جایگزین کردن داعش با کمک عقیدتی وهابی ها) به دور چین رشد اقتصادیشو کنترل کنه

بالاخره اینم یک روششه  بیماری زایی

باید نگاه کرد مثلا کمپانی های دنیا که تولیداتشون دست چینه و تو بازار نیویورک سهامشو عرضه میشه قبل این بیماری چه کسایی سهامشونو فروختن

که کار الان نیس

سالها باید بگذره

مثلا ۱۱ سپتامبر معلوم شد تعداد زیادی از یهودیا دقیقا اون روزو مرخصی بودن

خو دلیل داره دیگه!

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
عزیزم این تاپیکو من زدم چن ساعت پیش فیلمو دیدم راسته چون ازتلویزیون هم پخش شده

اره منم اول عکس تاپیک شمارو گذاشتم و چون اونجا قفل بود اینجا گذاشتم تا نظر بقیه رو بخونم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
چون انسانها پایبند دین الهی که اتفاقا یک دینه نیستن و برای رسیدن به مقاصدشون از دین سوءاستفاده می ک ...

پس دین شده ابزار سو استفاده یک عده، درسته؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738
🙄🙄🙄 از كجا در ميارين اين حرفا رو تمام پزشكا دارن ميگن ويروس همون ويروسه يعني كل علم پزشكي رو ب ...

کدوم پزشک؟؟ همون پزشکی که واسه همه بیماریا میاد میگه اموکسی سیلین بخور خوب میشی؟ در صورتی که نمیفهمه ویروس زنده نیس و انتی بیوتیک روش تاثیر نداره؟ یجور میگین پزشک انگار پزشک خداس ، این پزشکا اگه میفهمیدن وضع مردم این نبود الان ، من خبر ایرانو نمیخونم خبر جهانیو میخونم ، اینا که سر از هیچی در نمیارن چهل ساله نمیتونن یه ماسک تولید کنن ادعامونم میشه، قرص پلاویکس واسه فرد سکته قلبی نداریم....

همون ویروس ولی اثرش روهرژنتیک فرق داره اینو یه دکتر گفته حتی ت ایرانم بعضیاهوب میشن بعضیا ن. ولی نسب ...

ببخش که نظرم مخالف نظرته و ریپلی کردمت عزیزم ...

ولی اگه فرق داره چرا توی همه ی کشورها تا حالا یجور اثر گذاشته ؟

تو همه کشورها کشته داده و بعصی ها هم خوب شدن 

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
نه عزيزم نه به ژنتيك ربط داره نه اونا مخفي كاري ميكنن كشور عزيز ما آمار مبتلايان رو درست اعلام نميك ...

آره دارن پنهون کاری میکنن. ولی خب من شنیدم که ایران بعد از چین بیشترین مرگ رو داشته نسبت به مبتلاها

جوری دنیام رو می‌سازم که خدا بگه بنده منه ها 😉 ............................................................................... ....... دورت بگردم خوب دورم زدی...!😔

موضوع:دامن زدن به بیماری

✍نویسنده:علی احمدی

پزشک

❌مدتی است بحث شیوع ویروسی( اسمشو نبر)درجهان شایع شده است که من اسمشو ویروس x میگذارم،ظاهرا این ویروس x وارد ایران عزیزمانیز شده است،من ازتمامی هموطنانم خواهش میکنم لطفا این ویروس را از ذهن خودشون خارج کنند،محاله بیماری به جسم راه پیدا کنه قبل از اینکه اول وارد ذهن بشود،لطفا استدعا دارم ازپخش اخبار مربوط به ویروسx کاملا و جدا پرهیز فرمایید چون صحبت درمورد هرچیزی موجب( دامن زدن) و پخش بیشتر آن موضوع خواهد شد،چندی قبل من مراجعه کننده ای داشتم خانم حدودا 30 ساله کاملا سالم ولی مرتب به مطب من مراجعه میکرد و درمورد سرطان سوال میکرد،مرتب کتابهایی درمورد پیشگیری از سرطان مطالعه میکرد،مرتب ورزشهایی رو برای پیشگیری از سرطان انجام میداد،متاسفانه ایشون درعین سلامت جسمی کامل مبتلا به سرطان شدند و طی 6 ماه به دیدار خدا شتافتند،لطفا از این قضیه درس بگیریم، لطفا ویروس x را ازذهن خود خارج کنید،اخبار مربوط به این ویروس راپخش نکنید،لطفا حتی اسم این ویروس را نیاورید،لطفا با تغذیه سالم و ورزش و پیشگیریهای ساده به زندگی خود بپردازید اجازه بدهید ما پزشکان کار خود را درجهت سلاامت هموطنانمون انجام دهیم. لطفا شاد باشید،انرژی مثبت باشین،خبرهای خوب راپخش کنید،اینروزها آب و هوا عالیه،بارندگیها عالیه،میوه های امسال به خاطر بارندگیها خیلی خوشمزه هستند،مرتب شکرگزاری کنید،مامردم ایران براحتی میتونیم از این مرحله به سلامت عبور کنیم, فقط حتما

#بهداشت_فردی_را_مراعات_کنید

،شادی،سلامت،ثروت،برکت آرزوهایم هستند برای تمامی هموطنانم.

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
مگه نه اینکه مذهب و دین راه روش بهتر برای زندگیه؟؟ پس چرا انقدر عامل جنگ و جدل شده؟ اصلا درک نمیکنم

مذهب صحیح بله

اما مذهب شیطانی اونا نه

مذهب شیطانی اونا نمیزاره مردم ب مذهب صحیح برسن

چرا هیچکس کاریشون نداره؟ شیعه ها موی دماغشونن😉 مردم خودشون ولی مسخ شده ی امپراطوری رسانه هاشون ...

امیدوارم اینطور باشه .. چون متاسفانه شیعه ها و مسلمونا به نسبت کمتر از عقلشون استفاده میکنن و بیشتر درگیر تعصبات کورکورانه اند

2706