2737
2734
اره ولی ایران ۱۵تابااینکه صدنفرگرفتن مگه اینکه بروز نداده باشن تعداد درست مبتلاهارو

الان باهم دومعادله سه مجهول رو حلش کردیم 😁 افرین بالاخره رسیدی ، امار رو بدونی نمیشه بگی میبرنت شهر بازی میگردوننت😂

خدایا الهی ویروس کر ونا نابود بشه ولی خداییش من تو این تاپیک بالخره نفهمیدم این ویروس رو چین ساخته یا امریکا و اسراییل؟؟ یکی روشنمون کنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوبه که میتونم با شما تبادل نظر کنم بدون دعوا و اعصاب خوردی ازم به دل نگیرید اما واقعا یک مدت ...

نع عزیز شما چون بطور کلی دیدی فک کردی عصبانیم جزئیات رو ندیدی بوخودا

ببین مثلا ی چیزی ک.شاید باورت نشه در مورد من اینه من اصلا تو این سایا ریپ نمیکنم!

باورت میشه؟ ریپلای هام ب تعداد انگشتان یک دستم نمیرسه اونم دیگه اگ کسی یه دروغی مثلا نسبت داده باشه ب عقاید وگرنه حتی توهین و فحاشی ب عقایدم رو ریپ نمیکنم! یک مورد هم نمیتونید پیدا کنید!

تمااااااااااااااااااااام جاهایی ک ب اصطلاح خودتون دیدید عصبانیم ریپلای شده توسط کسانی بودم ک تمسخر کردن یا توهین کردن

عزیز این شیوه من در سایته اصصصصصصصصصلا ریپ نمیکنم و ب نظرات دیگران هیییییییییچ کاری ندارم

اما مخالفین عقایدم اصلا نمیتونن ب نظرات من کار ندشته باشن و ریپ میکنن و توهین

منم عرض کردم بخاطر اینه که منافع مشترک دارن ، مثل همه ی کشورهای دنیا و داشتن این منافع مشترک در سیا ...

امریکا با کشورای دیگه هم منافع مشترک داره مثلا انگلیس

اما در امریکا توهین و فحش و کشیدن کاریکاتور ملکه ازاد

و نیز فحاشی ب همه متحدین امریکا

حتی تمسخر پاپ ازاده

اما کافیه یکی یه کاریکاتور از هولوکاست بکشه

چند رور بعد خبر مرگش میاد

2728