2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها من یه کانال دارم ک توش یه غیلم خیییلی جالب بود ب اسم پیشگویی پنج سال پیش راعفی پوردرمورد. ک...ا. ک زدم اینترنت چون چن لحظه اول فیلم صحبت کردن بقیه فیلم اززبان یه دکتربود پیدا نشد براهمبن لینکشوکپی کردم اخرگزاشتم اسم کانال ضداسلام امریکایی ک بزنین اینترنت میاره میتونین عضو بشین. ولی درمورد فیلم ک خیلی مهم توش اول چن لحضه صحبت اقتی راعفی پور ک میگن صهیونیسم ویروس میسازه مخصوص ژن یه کشور مخصوص چین دوباره یه سخنرانی دیکش ک گفته اونا یعنی یهودیااعتقاد دارن دوسوم مردم دنیابایدازبین برن پس یه ویروس میسازن کشنده ومخصوص مثلاایرانیاچون اگ مخصوص نباشه کشورخودشون هم منتقل میشه و دچارمشکل. بقیه فیلم یه کلیپ ک چنسال پیش ازتلویزیون هم پخش شده ک تعدادی ادم ازکانالهای ضدایرانی فارسی زبان ازمردمایزان خوتستن برای درمان سرطان بزاق دهنشونو ب گوش پاک کن بزنن و بعدش بفرستن برای بانک ژنتیک بین المللی ک کلی تبلیغ کردن بعدمعلوم شده میخواستن سرقت کد ژنتیک ایرانی انجام بدن توش یه دکترصحبت میکنه ک گفته هرکشوری کدژنتیک مخصوص خودشپ داره ت ایران پانزده گونه انسان هست ک اطلاعاتش اگ پخش بشه خطرناک چون میتونن علیه اش بیماری خاص واگیرداردرس کنن گفت هرکشوری اطلاعات خاص ژنتیک مربوط ب کشورخودشو داره ک حتی بابزاق دهان یع ادم کشورش لو بره گفت امریکا۱۲۰بانک اطلاعاتی ژنتیک ک مربوط ب کل دنیاس داره یا یهودذیا برای عربارو داره الان این بیماری ک ت کشورمانسبت ب جاهای دیگ بجزآین بیشتردآارمرگ و میرشده شاید ب ژنتیک مردم ایران ربط داره اگ میتونین حتما فیلمو ببینینhttps://t.me/americanislam/45413

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

اگه راست بود الان صدا سیما خودشو کشته بود 😐😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

من از اول گفتم خفاش واین جور چیزا دروغه یعنی چینی ها تازه کشف کردن که سوپ خفاش بخورن!!؟ نوچ

به نظرم یه کار برنامه ریزی شدست 

جوری دنیام رو می‌سازم که خدا بگه بنده منه ها 😉 ............................................................................... ....... دورت بگردم خوب دورم زدی...!😔
2706