2733
2734
عنوان

نیمه گمشده.شوهر تیرماهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم میدونم لجباز .مغرور.البته همه اینجور نیستن.اون خدای مهربانی بود

ن یکیش اینه اینقدر بهت مهربونی میکنه که دیوونش میشی

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
2731
یعنی چی؟ دوستداشتی دختر باشی؟

نه چون پسرم دوست دارم منظورم نباید ت سایت نینی سایت یه پسر ۲۲ ساله باشه همین دنبال دانشگاش باشه🤣

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!

البته خدا خودش اون بالا داناعه و دختر بودنم خیلی خوبیا داره همین حس مادر شدن یه موهبت الهی به دخترا

😐نمیدونم ولی الان یه تفکراتی دارم که میدونم اگه ازدواج کنم خانومم بهم خواسته هاش بگه قبول میکنم و خودم تغییر میدم براش چون تا اخر عمر مال منه دیگه

ن یکیش اینه اینقدر بهت مهربونی میکنه که دیوونش میشی

من خودم مرد مهربون و بااحساس و رمانتیک و دوست دارم

و ازین مردایی که مثل اون اهل خلوت با خود و تنهایی ان نه که غیر اجتماعی باشن نه منظورم اینکه آرومن دنبال ارامش و سکوتن و اینکه هرچقدر ناراحتن زیاد بروز نمیدن و سعی میکنن لبخند بزنن و انرژی مثبت باشن. و ازینایی که روی خوش به این دختری نشون نمیدن و فقط برای یه نفر میمیرن.و خیلی باگذشت ان و همیشه طرف مقابل رو در اولویت قرار میده و.....😁😂

2738
😐نمیدونم ولی الان یه تفکراتی دارم که میدونم اگه ازدواج کنم خانومم بهم خواسته هاش بگه قبول میکنم و خ ...

خب این بد نیس البته زیادم خوب نیس نمیشه ادم کلا خودشو تغییر بده باید با کسی که باهاتون جوره ازدواج کنین. اینجور زندگی خیلی راحتره. تا همش به فکر تغییر باشین و اذیت بشید.چندسالتونه شما

من خودم مرد مهربون و بااحساس و رمانتیک و دوست دارم و ازین مردایی که مثل اون اهل خلوت با خود و تنهای ...

😍خب بگو مرد تیری دیگه خخخ

خب این بد نیس البته زیادم خوب نیس نمیشه ادم کلا خودشو تغییر بده باید با کسی که باهاتون جوره ازدواج ک ...

۲۲

خب این بد نیس البته زیادم خوب نیس نمیشه ادم کلا خودشو تغییر بده باید با کسی که باهاتون جوره ازدواج ک ...

🥰دانشجو مهندسی

نه چون پسرم دوست دارم منظورم نباید ت سایت نینی سایت یه پسر ۲۲ ساله باشه همین دنبال دانشگاش باشه🤣

به نظرم این سایت سایت خوبی نیست منم زیاد نیس که عضو شدم اما برای مردا اصلا خوب نیست حتی برای دخترها هم خوب نیست شما اگه واقعانم ذهن و روحیه و ارامشتون اهمیت میدید دیگه نیاید منم الان حوصلم سررفت.اخه اینجا محیطش اولا زنونس دوما اصلا یه چیزایی دیدم که خیلی بدم اومد و کسی هم انگار نظارتی نداره و واقعا ذهن ادم و خراب میکنه و درگییر میکنه.مخصوصا برای اقایون اصلا جالب نیس.از ما گفتن بود.

🥰دانشجو مهندسی

مرد تیر ماهی یکمی هم بچه گونه اس رفتاراش .اما همه چیزو باهم داره. مثلا اون مردی که عاشقش بودم هم فوق العاده مقتدر بود هم یه مقدار بچگونه بود رفتاراش.البته وقتی صمیمی میشدی متوجه میشدی.خیلی ملایم بود کلا خیلی خواستنی بود.ادم دوستداشت بمیره براش. کلا من عاق هرکی شدم تیرماهی بود. فکر کنم تو طالع ام نوشته مرد تیرماهی😁 یه بازیگر کره ای هست به اسم جی چانک ووک اونم خیلی دوسش دارم اونم حدس زدم تیرماهی باشه و بود واقعا😳😳😂

2706