2737
2739

چی بوده؟

خودم وقتی موبایل میگیرم و میرم اینستا چون ممکنه هر آن مامانم بیاد ببینه و بعدش دایرکتا رو بخونه بعدشم فاتحه ام خوندس    

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لحظه ای که منتظر بودم صفحه سازمان سنجش باز بشه و رتبمو ببینم

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2742

لحظه ای که خبر فوت شوهرمو بهم دادن

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2740
سقوط آزاد پارک ارم

وای خیلی بده

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

این روزا ترسناک‌ترین لحظه‌های عمرمه، ایکاش ترسناک‌ترین لحظه‌های منم مثل شما بود. الان دوست دارم بمیرم ولی این لحظه‌هارو تجربه نکنم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

به کسی که دوسش داشتم اولین بار رفتم بیرون هیچ کار خاصیم نکردیم 

وقتی برگشتم داشتم از استرس میلرزیدم نکنه مامانم بفهمه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
فوبیای سرطان داشتم و گیر داده بودم ب سینه هام  خواستم برم سونو سینه وای مردم

ایشالا که سالمی

نتیجه چی شد

2706