2752
2734

چی بوده؟

خودم وقتی موبایل میگیرم و میرم اینستا چون ممکنه هر آن مامانم بیاد ببینه و بعدش دایرکتا رو بخونه بعدشم فاتحه ام خوندس    

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لحظه ای که منتظر بودم صفحه سازمان سنجش باز بشه و رتبمو ببینم

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2731

لحظه ای که خبر فوت شوهرمو بهم دادن

💜                                                                                                                                                                                                                                           

این روزا ترسناک‌ترین لحظه‌های عمرمه، ایکاش ترسناک‌ترین لحظه‌های منم مثل شما بود. الان دوست دارم بمیرم ولی این لحظه‌هارو تجربه نکنم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

به کسی که دوسش داشتم اولین بار رفتم بیرون هیچ کار خاصیم نکردیم 

وقتی برگشتم داشتم از استرس میلرزیدم نکنه مامانم بفهمه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
2706