2737
2734
عنوان

نیمه گمشده.شوهر تیرماهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه معنی داره مرد دلبری کنه😑😆

خخخ ببخشین منظورم اینه دلبری همسرشون خریدارن 🤣🤣🤣

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
میدونی من خودم دوس ندارم سنم رف بالا ازدواج کنم همین سن اگه میتونستم ازدواج کنم صددرصد میکردم لذت و ...

اگه موقعیت شغلی و اینجور چیزا خوب باشه و بلوغ عاطفی و فکری برسن هردو خوبه یعنی از انتخابشون بعد پشیمون نشن در این شرایط خیلی خوبه

2728
اگه موقعیت شغلی و اینجور چیزا خوب باشه و بلوغ عاطفی و فکری برسن هردو خوبه یعنی از انتخابشون بعد پشیم ...

بله چون من نظرم اینه ادم تا ۳۰ سالگی از ۲۰ تا اون ۳۰ با همسرش دوتایی خوش زندگی کنند بعد که پسر به ۳۵ رسید اقدام کنند برای نی نی نه اول زندگی😧😧😧😧😧

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
اگه موقعیت شغلی و اینجور چیزا خوب باشه و بلوغ عاطفی و فکری برسن هردو خوبه یعنی از انتخابشون بعد پشیم ...

اخه نمیدونم چطوری بعضیا همون اول زندگی بچه میارن 😐😐😐😐😐

امیدوارم همینطور که میگین باشه😂

😧🌹بعد ی چیز دیگ مردای تیر ماهی همشون ت بچگی شیطون بودن خیلییییییی شیطون دوست داشتنی همه عاشقشون بودن من ک اینگونه بود برام

2740
خوشبحالت خوشبخت باشین🌹🌹تا ببینم خدا چی میخواد

مرسی عزیزدلم❤

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤