2703
2553
عنوان

نیمه گمشده.شوهر تیرماهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 114 پست
به نظرم این سایت سایت خوبی نیست منم زیاد نیس که عضو شدم اما برای مردا اصلا خوب نیست حتی برای دخترها ...

خیلی ممنونم لطف دارین شما چشم بله منم کمی ذهنم درگیر بود اومدم اینجا اگه چیزی بلدم منظورم ت کارای اداری و زندگی روزمره عمومیه کمک کنم ب کسی مثلا ت کارای موبایلی و...

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!
موفق باشین.چون که تعطیل شدین اومدین نی نی سایت؟؟😂

🤣🤣بله خانوم با شخصیت خخخ مچمو گرفتین

تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرهای شکیل میگردن !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد تیر ماهی یکمی هم بچه گونه اس رفتاراش .اما همه چیزو باهم داره. مثلا اون مردی که عاشقش بودم هم فوق ...

خخخ جالبه امیدوارم خوشبخت بشینننن

مرد تیر ماهی یکمی هم بچه گونه اس رفتاراش .اما همه چیزو باهم داره. مثلا اون مردی که عاشقش بودم هم فوق ...

من نظرم اینه مرد تیر ماهی محبتش پایدار باشه ن مث بقیه زوجا دیگه ماه های اول عالی باشه بعد دوستل نسبت ب هم سرد شن مرد تیری مردی که رابطشکن ههمشون خوب و عالی باشه در موقعیت ها و زمان های مختلف

2456

😥😧🤣بله مثلن قهر کردناشون بچه گونه ولی دلبری و ناز کشیدناشون رویایی

اها اوکی. خواهش میکنم. وظیفه ی خودم دونستم بگم بهتون موفق باشین همیشه

🌹همچنین شما در تمامی مراحل زندگیتون ... خخ ولی اولین بتر که عاشق شدم مجازی بود یادمه با اینکه شهر دیکه بود ولی دیوونه بار دوسش داشتم عکسش نشستم کلی وقت گذاشتم کشیدم هنوزم بعد چند سال ب فکرشم همه حرفاش ت ذهنمه همه اخلاقاش همه شب تا صبا که باهاش بودم میدونی گوشیم سوخت بخاطر اون از پس نمیتونستم جدا از اون باشم نمیتونستیم بهم خداحافظی بگیم

2714
ممنونم.همچنین

خودم فدا کردم ک اون ت زندگیش موفق بشه ینی خودم فدای آیندش کردم ولی دیر فهمیدم آیندش من بودم در واقع

داداش منم تیر ماهیه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
من نظرم اینه مرد تیر ماهی محبتش پایدار باشه ن مث بقیه زوجا دیگه ماه های اول عالی باشه بعد دوستل نسبت ...

دقیقا یعنی باثبات باشه‌. 

البته اون مرد تیر ماهی که میگم باید به پختگی لازم رسیده باشه.اون واقعا پخته بود سوخته بود دیگه😁 اون متولد ۶۰بود و من ۷۴. فکرمیکنم بخاطر سن نخواست که باهام ازدواج کنیم.

دقیقا یعنی باثبات باشه‌.  البته اون مرد تیر ماهی که میگم باید به پختگی لازم رسیده باشه.اون واق ...

میدونی من خودم دوس ندارم سنم رف بالا ازدواج کنم همین سن اگه میتونستم ازدواج کنم صددرصد میکردم لذت و مزه جوانی به بودن با همسرته کسی که واقن قلبی و رسمی و شرعی مال همید

2706