2737
2739
ازدلم گفتم بهت اطمینان میدم 

دعا کن برام حالم خوش نیست 

شوهرم اخلاق نداره اما دوسش دارم با اینحال اومدم خونه بابام .گفتم یا اخلاقشو درست کنه یا طلاق میگیرم بچم ۲۶ روزشه 

پسر نازم عاشقتم  
و منم همچنین    

فال قهوه. صرفا جهت سرگرمی

انسان در حال سجده: شکرانه اجابت دعا – دعا برای برآورده شدن حاجتی
* پارو: زحمت کشیدن و دریافت مزد زحمات
* پلکان: در کار خود ترقی و پیشرفت خواهید کرد و در آن کار استقرار پیدا میکنید.
* میمون: زیرکی - موزیگری – شیطنت – جستن از خطر
* آتش افروخته: نشانگر قوت و قدرت است - حاکم و سر پرست.
* پرنده: خبر خوش - ملاقاتهای سودمند و شادی بخش - ارمقان خوبی در راه دارید - خبر دهنده بخت و اقبال است.
* چرخ: چرخ به هر شکل و صورتی نشانگر اصل اساسی حیات یعنی تحرک است، مطیع سرنوشت باشید.

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعا کن برام حالم خوش نیست  شوهرم اخلاق نداره اما دوسش دارم با اینحال اومدم خونه بابام .گفتم یا ...

دوست قشنگم همه مشکل دارن 

سعی کن حلش کنی و تمام راه امتحان کنی مرحله آخر باشه طلاق. بخاطر نی نیت. 

نمیگم بسوز و بساز چون بچه داری. باهم حل کنید مشکلات رو 

تو دختر خیلللی قوی هستی. ی مادر محکم. ی همسر مهربون. پس مشکلات شکست بده 

نمیدونم مشکلتون. ولی هرچی هست من ایمان دارم تو میتونی حلش کنی عزیزم.... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
دوست قشنگم همه مشکل دارن  سعی کن حلش کنی و تمام راه امتحان کنی مرحله آخر باشه طلاق. بخاطر نی ن ...

خوب منم دوست ندارم طلاق بگیرم حتی شده بخاطر بچم .اومدم خونه بابام ک در درجه اول اون اخلاقشو درست کنه اگه نشد جدایی ..اما اصلا خودش کوتاه نمیاد میگه من همینم میخوای بخواه میخوای نخواه 

پسر نازم عاشقتم  
خوب منم دوست ندارم طلاق بگیرم حتی شده بخاطر بچم .اومدم خونه بابام ک در درجه اول اون اخلاقشو درست کنه ...

اخلاق نمیفهمم. یعنی دست بزن داره. خسیسه. دور از جون معتاده. رفیق بازه. خیانت کاره. چطوره؟؟ 

2738
اخلاق نمیفهمم. یعنی دست بزن داره. خسیسه. دور از جون معتاده. رفیق بازه. خیانت کاره. چطوره؟؟ 

فوق العاده بچه ننه هست یعنی هر چی مامانش بگه .خیلی دیکتاتوره من تا حالا تنها تا سر کوچمونم نرفتم تنها حق بیرون رفتن از خونمون رو ندارم حتی خونه بابام .خسیس نیست برای بقیه خوب خرج میکنه و تازه ولخرجم هست همه چی برای تو خونه میگیره اما خرجی به من نمیده .گفته بود قبل عقد سیگار میکشیده تازگیا فهمیدم دوباره شروع کرده

پسر نازم عاشقتم  
2706