2733
2734
فوق العاده بچه ننه هست یعنی هر چی مامانش بگه .خیلی دیکتاتوره من تا حالا تنها تا سر کوچمونم نرفتم تنه ...

شوهر من خیلی افتضاحه مامانش خیلی عذابم داده و میده. مث من لباس میپوشه مث من مو رنگ میزنه و تازه یادش افتاده کارا جوونی. شوهرم هرچی واسه من بخره واسه اونم میخره

همه جا همراهمون میاد. شوهر من بیکار بود مامانم رفت به فامیل رو زد رفت سرکار. حالا با پولی ک صدقه سر مادر من داره ی کادو راضی نمیشه بده ولی روز مادر واسه مادرش شلوار. ظرف خرید. فردا تولدشه

مادرش ساعت ب ساعت زنگ میزنه 

میدونی من کلی آزمایش دادم واسه بارداری سالم سالمم و نمیشم. از بس استرس دارم این زنگ میزنه تن و بدن میلرزونه

من فکر میکنم با بچه بیاد طرفم و وقتش کمتر بذاره واسه اونا

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
یعنی چی  میشه معنی فال رو بهم بگی

میگه خوشحال باش هرچی بخوای داری میگه مسند به گلستان بر یعنی برگرد خونت بیت سومش رو بخون یعنی طرفت رو با کارهاو رفتار خودت سرعقل بیاربعدشم عزیزم ادم سر هرچیزی خونشو ول نمیکنه بره مخصوصا بچه داشته باشه باور کن شوهرت وابسته مادرش نیست از بچگیش صدمه دیده که الان اینطوره شوهر منم اینطوری بود الان دیگه عوض شده شاید ماهی یبارنره مادرش رو ببینه صبر کن با شوهرت همدل باش مردا ی کارایی میکنن که کار شوهر تو هیچی نیست میرن زن میگیرن مواد میزنن قدر زندگیتو بدون تازه الان مادر شوهرت خوشحاله که رفتی برو سر زندگیت میدون رو خالی نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من خیلی افتضاحه مامانش خیلی عذابم داده و میده. مث من لباس میپوشه مث من مو رنگ میزنه و تازه یادش ...

از این فکرا نکن 

من گفتم شوهرم بچه دوسته بچه میاد بهتر میشه بدتر شد .۳ روز اول بعد زایمانم ک خونوادش اومده بودن خونمون شاید ده دقیقه در روز پیش من و بچه نمیموند همش پیش خونوادش بود ما هم تو اتاق ...ترو خدا اول مشکلات زندگیت رو حل کن بعد بچه دار شو .من میشینم نگاه به بچم میکنم اشک میریزم اخه اون چ گناهی داشت

پسر نازم عاشقتم  
میگه خوشحال باش هرچی بخوای داری میگه مسند به گلستان بر یعنی برگرد خونت بیت سومش رو بخون یعنی طرفت رو ...

الانکه من اومدم خونه بابام .خونوادش خوشحال اند و خیلی شیک همشون رفتن خونه ما پیش پسرشون موندن .من تا نیومده دنبالم صد سال هم بگذره بر نمیگردم ..باید خودش به این نتیجه برسه کاراش اشتباهه یا نه؟

مرسی از فالت 

پسر نازم عاشقتم  
2731
2740