2737
2734
عنوان

اقا من ایده دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 34 پست
اونا هم میگن باشه😂

این همه براشون ماسک فرستادیم.... بهشون هواپیما دادیم وقتی کسی فرقونم بهشون نمیداد. نمخان این ی کار کوچیکم بکنن برا جبران  

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
این همه براشون ماسک فرستادیم.... بهشون هواپیما دادیم وقتی کسی فرقونم بهشون نمیداد. نمخان این ی کار ک ...

وووهان جایوووو😯

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه فیلمی دیدم

مثل اینکه چندتا بیمارِ مبتلا رو از رشت بردن تالش برای بستری،بعد یه سری‌ها ریختن جلو بیمارستان رو آتیش زدن که مثلا اعتراض کنن چرا اونارو آوردن تالش؟

خیلی کارشون زشته

خب اون بندگان خدا مریضن تقصیرشون چیه که بخوایم طردشون کنیم و جلوی بستریشون رو بگیریم؟

نمیدونم چرا یاد اون افتادم...

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2740
من یه فیلمی دیدم مثل اینکه چندتا بیمارل مبتلا رو از رشت بردن تالش برای بستری،بعد یه سری‌ها ریختن جل ...

واقعا که بعد این ماجرا کرون ا فهمیدم چقد ما مردم بی معرفتی هستیم 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
من یه فیلمی دیدم مثل اینکه چندتا بیمارِ مبتلا رو از رشت بردن تالش برای بستری،بعد یه سری‌ها ریختن جل ...

اره منم دیدم ناراحت شدم خوب بیمارن دیگه مگه خودشون خواستن بیمار شن 

الان تو تهران هر وری بری یه بیمارستان مخصوص هست مردم بریزن اتیش بزنن دعوا کنن😞

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان