2733
2739
عنوان

اقا من ایده دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 34 پست
اره منم دیدم ناراحت شدم خوب بیمارن دیگه مگه خودشون خواستن بیمار شن  الان تو تهران هر وری بری ی ...

من خیلی از اخلاقای خودمون شگفت‌زده میشم گاهی

گاهی اوقات مثل کوه پشت همیم

گاهی اوقاتم مثلِ چی هم دیگه رو وِل میکنیم

و به هم پشت میکنیم....

یا للعجب از ایرانی...

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباسات چی؟کیفت و....؟

به هیچجا نزدمشون.ولی واسه اطمینان آوردم جدا آویزون کردم رفتم دستهامو با آب و مایع شستم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728