2737
2739

سلام دوستان 

من تو عمرم سه بار رژیم گرفتم لاغر و خوشتیپ شدم ولی باز چاق شدم . خیییلی غذا خوردن رو دوست دارم . همش فکرم پیش غذاست . همیشه اینجوری بودم . ولی ده کیلویی اضافه وزن دارم خیلی دلم میخواد خوشتیپ بشم ولی دیگه حوصله ی رژیم ندارم . دوست دارم یک بار برای همیشه لاغر شم ولی از غذا هم دور نشم😔

کسی هست مشکل من رو داشته باشه و راه حلی داشته باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من برای نصف شب غذا خوردن جونمو هم میدم میتونم از صبح تا دوازده شب هیچی نخورم اما دوازده به بعد دست خودم نیست نخورم عصبی میشم نمیدونم چه کار کنم):

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..

من اصلااا نمیتونم غذا نخورم عاشق غذا ام.هر وقتم بخوام لاغر کنم برنامه ورزش میچینم.و یه ذره غذا کم میکنم و شیرینی و قندم‌نمیخورم لاغر میشم.الان یک هفته است دو روز ورزش کردم و یه هفته سبک خوردم‌نیم کیلو کم کردم

2740

منم میخوام لاغر کنم یکی به منم کمک کنه😢😭

لعنت به این اشتهایی که من دارم منم عاشق خوراکیم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
من برای نصف شب غذا خوردن جونمو هم میدم میتونم از صبح تا دوازده شب هیچی نخورم اما دوازده به بعد دست خ ...

خوب راه داره دیگه اونموقع بخواب

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)