2737
2739
عنوان

کسی بوده عاشق غذا خوردن باشه ولی باز رژیم بگیره برای همیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2802 بازدید | 133 پست
وااای چقدر خوب  من یه روشی میخوام ک سبک زندگیم باشه و خستن نکنه

این تجربه خودشخصیم بودخیلی خوب بود....تازه برای پهلوهامم یه چرخونک آسیاب ازداروخونه گرفتم نیم ساعتم روی اون ورزش میکردم اونم خوبه ولی هیچییییی مثل نیم ساعت پیاده رویی اونم بعدشام نیس

چرادارم برات نوشتم اون بالا..فقط پیاده رویی عریزم...به هیچ عنوان چربی های کخ باپیاده رویی کنی برنمیگ ...

مرسی عزیزم از راهنماییت منم از همین امشب پیاده روی رو شروع کنم ببینم چی میشه 

واسه ورزش خیلی تنبل بار اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ظرف ۳ماه بایه ورزش پیاده رویی نیم ساعت اونم بعدشام توی خونه چون امکان بیرون رفتن نداشتم(یه ر ...

واقعا😥

میشه تو خونه پیاده روی کرد بعد لاغر شد؟

من از بالا تنه خیلی چاق شدم به خصوص شکم نمیدونی چقدر در عذابم😭😭😭😭😭😭😭😭

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
2728
مرسی عزیزم از راهنماییت منم از همین امشب پیاده روی رو شروع کنم ببینم چی میشه  واسه ورزش خیلی ت ...

فقط بایداراده داشته باشی مصمم باشی کم نیاری...هرشب این پیاده رویی ادامه بده نیم ساعت کافیه....خودبهودغذاتم کمترمیشه...ولی هیچ وعده ایی روحذف نکن...سعی کن میان وعده ام کمتربخوری به چیزایی که باعث چاقی میشه مثل شیرینی خامه ایی نه بگیی....حالااگرورزش نمیکنی جاش توخونه برقص....واینکه چیزای ترش طبیعی چربی بدن مبسوزونه اینم خیلی خوبع

روش خوبی داری . منتظر نیستی رژیم تموم شه بعد آزاد شی ؟ یا سبک زندگیت میشه برای همیشه؟

کلا غذا خوردنم عوض شد میخوام تا آخر اینجور باشم

اوایل کالری شماری سخته ولی بعد چند هفته دستت میاد از هر چیزی چقدر بخوری

قبلا خیلی پرخوری میکردم

چیپس و بستنی و ساندویچ و پیتزا و ماکارونی عاشق اینا بودم یا سیب زمینی سرخ کرده هرروز تو یه وعده داشتم حتما

ولی الان مثل قبل نیستم از اول رژیم تا حالا یه بار ساندویچ خوردم و یه بار بستنی و یه بارم پفک و چیپس ولی کم

برای خودم جایزه میذاشتم اینارو که مثلا اگه بعد ده روز انقد وزن کم کنم یه بستنی بخورم

و این که یه ورزش سبک هم به کارای روزانم اضافه شد

اگه تونستی ورزش پیاده روی در خانه با لسلی رو از نت دانلود کن باهاش ورزش کن هرروز همش یه ربع تا نیم ساعته

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
دقیقا  منم وقتی ناراحتم یا نگران خیلی میخورم

من باز برعکس اون موقع اشتهام کور میشه ولی تو حالت عادی خیلی اشتهام زیاده😓😓😓😓😓😓😓😓😓

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
واقعا😥 میشه تو خونه پیاده روی کرد بعد لاغر شد؟ من از بالا تنه خیلی چاق شدم به خصوص شکم نمیدونی چق ...

آره منم خیلی شکم داشتم....من که همین کاروکردم نمیتونستم برم بیرون یه راه روباریک داشتیم میرفتم ا نجا کتاب برمیداشتم هم راه میرفتم دورتندهم کتابرومیخوندم یاآهنگ گوش میدادم ...اون توصیه های دیگه ام که نوشتم انجام بده

2740
عزیزم میشه لطفا کمک کنی چیکار باید بکنم میشه در خواست دوستی بدم کمکم کنی گلم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💋🌸🌼 ...

عزیزم من خیلی دیربه دیرمیام 

چون فعلاتثبیتم

کالری شمارنصب کن هرچی خوردی توش واردکن 

ویه ورزش ساده 

خودت بایدبه خودت کمک کنی 

اراده کنی ونخوری همین

فقط بایداراده داشته باشی مصمم باشی کم نیعری...هرشب این پیلده رویی ادامه بده نیم ساعت کافیه....خودبهو ...

کلا شکرمصنوعی و هرچی توش شکر داره رو حذف کردیم با همسرم حدود یه هفتس. وبخاطر لاغری بیشتر بخاطر ضررش . من فقط غذا میخورم و میوه ولی حجم غذام با حجم غذای شوهرم برابره در حالیکه باید کمتر باشه 🙈

واقعا😥 میشه تو خونه پیاده روی کرد بعد لاغر شد؟ من از بالا تنه خیلی چاق شدم به خصوص شکم نمیدونی چق ...

این لینک پیاده روی در خانه هستش

https://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=d5371d0dc47c33966f3eafda9c8c3305

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
کلا شکرمصنوعی و هرچی توش شکر داره رو حذف کردیم با همسرم حدود یه هفتس. وبخاطر لاغری بیشتر بخاطر ضررش ...

خودت بخواه ازامشب یک کفگیرکمتربریزی چندوفت که گزشت دوباره یک ونیم کفگیرکمترش کنی...وبه خودت بقبولنی که من بااین حجم ازغذاسیرمیشم...واگرم سیرنشدی سمتش نری دیگه ازکنارسفره بلندشوظرفاتوببربرای شستن کلاازفکرش بیابیرون یکم سخته اولش بعدعادت میکنی