2733
2739
روغن تراپی چی؟؟انجام دادی؟

چه روغنی ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

عزیزم اینو چن نفرم اینجا گفتن.... بهم حنا خییلی خوبه...منم میخام امتحان کنم

ویتامبن دی کم باشع ریزش میاره قرصشو بخر

خودم هر وقت اب پیار و سیب زمینی مریزیم خیلی کم میشع

اب برنجم عالی میکنه خییلی پرپشت نشون میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم پشته خیلی

عزیزم ناراحتت نباش دکتر رامین عالی نژآد و سرچ کن دکتر مو عست یه محلول داره عالی دامادمون رفت موهاش کچل بود عالی شده من خودمم استفاده کردم حتما برو انشالله خوب میشی مطبش تو نیاورانه

2742
2740

برای مجلسی جایی میخوای بری پودر پرپشت کننده بگیر بپاش کف سرت خیلی موثره سفیدی کف سرو میپوشونه،بعدم انشالاه تنت وروح وروانت سالم باشه،خودتو اذیت نکن مشکل فقط مال تو نیست خیلیا این مشکلو دارن انشالا دلت خوش باشه عزیزم

خب چرا اون موقع که ریزش داشتی پیگیر نبودی علتو بفهمی؟قرص هیرویت عالیه و حتما یه دکترم برو علتشو پیدا ...

عزیزم شما هیر ویت خوردی؟؟قد مو هات هم بلنده شده

رورشد قدی مو اثر داره؟؟

ریزشو واقعا کم میکنه؟؟

وایسا یبار دیگه این تاپیک بذارم ،من خودمم میخام امتحان کنم همه راهی و رفتم اثر نکرد به من

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3953773&slug=بیاین-یه-روش-ابتکاری-ساختن-سرم-تقویت-مو-رو-بگم&postId=125450957

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2706