2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه روغنی ؟

روغن گیری ها خودشون روغن مخصوص دارن و راهنماییت میکنن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731
چه قرصی بود که نخوردی؟

نمیدونم همون موقع اصلا نگرفتمش.

گفت کیست وتنبلی داری.وتخمدانات پره فولیکول بدرد نخوره.اگه اونا خوب بشه موهات در میاد.ولی خوب اتفاقا بخاطر همون تنبلی چاقم الان

منم از ۲۰ سولگی موی سفید داشتم  مگه چیه رنگش میکنم خیلی هم‌خوبه

موی من از 10 سالگی سفید شد ...9 بار بیشتر رنگ کردن در طی سال خطر سرطان داره ..ده روز بعد رنگ کردن هم که ریشه ها می زنه بیرون...من سالی چهار بار رنگ می کنم ...بقیه مواقع احساس پیری می کنم ...دخترم 12 ساله است شاید 30 تا موی سفید داره ...😵😵😵

عزیزم شما هیر ویت خوردی؟؟قد مو هات هم بلنده شده رورشد قدی مو اثر داره؟؟ ریزشو واقعا کم میکنه؟؟

بله ببخشید دیر جواب دادم سر کارم الان دیدم

آره گلم هیرویت کلا غذای موئه و واقعا عالیه من خودم راضی بودم  به چند نفر از بستگان و دوستامم گفتم اونام نتیجه گرفتن

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
موی من از 10 سالگی سفید شد ...9 بار بیشتر رنگ کردن در طی سال خطر سرطان داره ..ده روز بعد رنگ کردن هم ...

ب احتمال زیاد کمبود ویتامین ب دارید گلم اگر امکان مراجعه ب دکتر دارید حتما برید چون واقعا برای سن12 سال خیلی زو ده و قطعا کمبود ویتامین دارن

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
2740