2737
2739
عنوان

کنکور سراسری ۹۹ به تعویق افتاد؟؟؟

2009 بازدید | 55 پست

سلام دوستان کنکور سراسری ۹۹ هم به تعویق افتاده یا نه کسی اطلاعی داره دبیرستانیای عزیز کدومتون اطلاع دارین‌؟؟؟

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه بعد عید نیس؟

چرا بعداز عیده ولی مدارس تعطیل شده درس بچه ها عقب افتاده

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2740
چرا بعداز عیده ولی مدارس تعطیل شده درس بچه ها عقب افتاده

بعد عید باشه فکر نکنم عقب بیدفته

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
اونکه هنوز خیلی مونده ک..چقدر پررو هستین شما..بشینین درسهاتونو بخونید انشاالله ک تا اونموقع شر این و ...

وا ماکه نگفتیم عقب بیوفته فقط یه سوال کردم چون مهم بود برام عجججججب

گفتن هنوز درحدپیشنهاده  اگه رئیس جمهورقبول کنه تعطیله

ممنون عزیزم