2737
2739
عنوان

کنکور سراسری ۹۹ به تعویق افتاد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2009 بازدید | 55 پست
ینی چی خب همیشه بعد عید بوده😐

اگه کسی اطلاعی پیدا کرد بیاد تاپیک بزنه

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا هفته بعد؟؟

تا ۱۶ فروردین

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
چه ربطی داره ما الان از خدامونه تعطیل نباشه به درسامون برسیم

اره جون خودتون 

هی درس نمی خونین و تلبنبار می کنین واسه شب امتحان اون وقت موقع امتحان میگین کاش به تعویق بیفته و زحمتای بقیه رو هدر میدین

فک نکنم عقب بیفته احتمالا از هفته بعد مدرسه هارو باز کنن زیادواسشون مهم نیست 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
چرا پروعه؟ مدارس تعطیله  دخترعمو من کنکور داره امسال  حتی کلاسای کنکور هم تعطیل کردن&nb ...

خب مدرسه تعطیله بشینه درس بخونه. حتما که نباید کلاس باشه. برای اینکه تو ی ازمون بتونی موفق باشی باید همیشه حد کم زمان رو درنظر بگیری نه اینکه بخای فکر کنی خب عقب میفته وقتم بیشتر میشه اینجوری کمتر دل به درس میدی.. پس به این چیزا فکر نکنید و طبق همون زمانبندیتون درس بخونید اینجوری اگه عقب هم بیفته شما جلویید..فهمیدی چرا گفتم.

2738
اره جون خودتون  هی درس نمی خونین و تلبنبار می کنین واسه شب امتحان اون وقت موقع امتحان میگین کا ...

واقعا نمیدونم چی بگم 😐😐😐😐😐😐

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂
اره جون خودتون  هی درس نمی خونین و تلبنبار می کنین واسه شب امتحان اون وقت موقع امتحان میگین کا ...

فازت چیه شما کسی که خونده  میشینه بیشتر میخونه رتبش بهتر میشه 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

شماخودتون تلنبار نمیکردین

حال من حال اسیرست که هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست نرفت...  
فازت چیه شما کسی که خونده  میشینه بیشتر میخونه رتبش بهتر میشه

ما طبق برنامه ریزی خودمون درس خوندیم و نیاز به زمان اضافی نداریم !!!نمی خواد نگران ماها باشید 

خودتون بشینید بخونید که برنامه ریزی ما رو به هم نزنید

فک نکنم عقب بیفته احتمالا از هفته بعد مدرسه هارو باز کنن زیادواسشون مهم نیست 

منم همین حدس رو میزنم اون روز با اون سیل تعطیل نشد اینم که براشون مهم نیس

ما طبق برنامه ریزی خودمون درس خوندیم و نیاز به زمان اضافی نداریم !!!نمی خواد نگران ماها باشید  ...

شما اگه برنامه ریزیتون انقد که خودتون میگید دقیق بود الان اینجا نبودید🙂

حال من حال اسیرست که هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست نرفت...