2737
2734
عنوان

کنکور سراسری ۹۹ به تعویق افتاد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2009 بازدید | 55 پست
اون آزمون دکترا بود فک کنم

بله در جریان هستم ممنون گلم

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتری بخاطر کرو نا از اسفند افتاد ۲۹فروردین.ارشد هم از فروردین افتاد اردیبهشت بخاطر دور دوم انتخابات

خدا کنه این ویروس ریشه کن بشه

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
اونکه هنوز خیلی مونده ک..چقدر پررو هستین شما..بشینین درسهاتونو بخونید انشاالله ک تا اونموقع شر این و ...

چرا پروعه؟

مدارس تعطیله 

دخترعمو من کنکور داره امسال 

حتی کلاسای کنکور هم تعطیل کردن 

امتحان نهایی میافته تیر ماه... 

چرا بدون فکر نظر میدین؟

اونکه هنوز خیلی مونده ک..چقدر پررو هستین شما..بشینین درسهاتونو بخونید انشاالله ک تا اونموقع شر این و ...

پارسالم ارشدو عقب انداختن به خاطر سیل.تنبلای درس نخنون کلی خوش به حالشون شد اه

2740
فک نکنم مگه مدارس تعطیله هفته بعد؟؟

خب خیلی از مدارس تعطیل شده

ینی چی خب همیشه بعد عید بوده😐

نه خب پرسیدم که بدونه سوالش چیه عزیزم تابستون از الان تعویق نمیندازن که

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
پارسالم ارشدو عقب انداختن به خاطر سیل.تنبلای درس نخنون کلی خوش به حالشون شد اه

چه ربطی داره ما الان از خدامونه تعطیل نباشه به درسامون برسیم

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂