2737
2734
عنوان

لعنت لعنت لعنت آخ کاش میشد آتیشش بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6855 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو نیم ساعت چقد اتفاقا افتاده

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
باهاشدوست شو بعضی شبا تو بچه رو نگه دار مادرش بخوابه

وا اخه این راهکاره؟؟اومدیم بچه روبرد خونش اب دهنش پرید گلوش یا هرچی مگه دیگه میشه ثابت کرد بهشون.بعد صدتا صاحاب پیدا میکنه.

بعدم میخواست بچه نیاره وقتی نمیتونه.اونجوری پررو میشه کم کم میگه بیا کارای خونمم بکن.اخه کی میاد خودشو اذیت کنه که مامان یه بچه ای بره بگیره بخوابه.مگه بقیه مسئول بچه دار شدن اون بودن که حالابخوان کاری بکن.

نقل همونه که میگن همسایه ها یاری کنیدتامن شوهرداری کنم

2740

یا خدا ....چه آدمایی پیدا میشن...قلبم درد گرفت😭😭😭

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏
حالا میترسم لج کنن با من.😣😣😣😣

نترس

چیزی نشده

ملت خوب رفتن سرکار

اکثرا هم نفهمیدن

کسی باهات لج نمیکنه

بازم میایم سر میزنیم ب تاپیکات😂😂😂

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
2706