2733
2739
عنوان

لعنت لعنت لعنت آخ کاش میشد آتیشش بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6854 بازدید | 162 پست
گفت این رسمه توی ایران که همه توی کار هم دخالت کنن.بچه خودشه .فکر نمیکنم ب شما مربوط بشه.منم خجالت ک ...

باید میگفتی.اره راست میگید خدا دروتخته روباهم حور میکنه باید میزاستم از شدت گریه جون بچت بالا بیاد تا بفهمید.

من زنعموم یه دختر داشت انگار یکم مشکل مغزی داشت رشدشم کمبود.یکو نیم سالش بود ولی مثی نی نی ۶ماهه بود.معلوم نبود چقدر به بچه محل نداد که مرد

توی۴۰سالگی بچه چهارمشو حامله شد الان ۷سالشه انقدر ضعیف همش سرما خوردست.یه هقته یه هفته نمیره مدرسه.همش عقب میمونه.۲۴ کیلوعه پسر عموم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خودتو نبین عزیز دل هستن بی لیاقتایی مثل همین مامان من حتی هستن کسایی ک شکنجه های جنسی میدن ب ب ...

تو مطمینی جریان مادرتو؟

مطمینی خانواده پدرت دروغ نمیگن ؟

یکی از اشنا های ما بچه ی دو سالشو گرفتن و بیرونش کردن 

بعد چند سال مادر و بچه همدیگرو دیدن و پسره گفته بود چه چیزایی به دروغ پشت مادرش بهش گفتن 

2728
رفتن مرکز.فکر کنم منظورشون از مرکز همون بهزیستی باشه

خخخخخخخ😆😆😆😆😆😆😆ولی خوب کردی.

اما خیلی مراقب باش کینه نکنن زنو شوهری  بلایی سرت بیارن.

الان خودت بزنگ قبل اونا خودت به شوهرت بگو

تو مطمینی جریان مادرتو؟ مطمینی خانواده پدرت دروغ نمیگن ؟ یکی از اشنا های ما بچه ی دو سالشو گرفتن و ...

ی بار دیگه بخون پستامو🙂

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
آخه منطقیه توی نیم ساعت اورژانس اجتماعی برسه، اونم توی مملکت ما شوهره هم ک کارمنده برسه تلاش برای ...

شوهر من اداره ش ی ربع بیس دیقه فاصله داره اما کار داشته باشیم پنج دیقه ای خونست‌ 

صلوات  
مامانه اذیتش میکرد دیگه آویزونش میکرد و با قیچی تهدید ب بریدن آلتش میکرد و آزارش میداد و خیلی کارای ...

وایییییی.بعدش چی شد؟؟نجاتش دادین؟اهی طفلی پسرک.

مادره باید بره بیمارستان روانی بستری بشه

2740
وایییییی.بعدش چی شد؟؟نجاتش دادین؟اهی طفلی پسرک. مادره باید بره بیمارستان روانی بستری بشه

اون موقع کسی نفهمیده بود

وقتی بزرگ شده بود ب روانشناس مراجعه کرده بود خودشم نمیگفت با کلی پرس و جو مشخص شد براساس پرونده های پزشکیش و این چیزا و بعد خودشم دیگه توضیح داد و شکر خدا درمان شد

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
گاهی کمی کمک و انعطاف بد نیس اون مادر خسته و احتمالا افسرده است . ببخش که هم نظر نیستیم ⁦♥️⁩

حرفت کاملا درسته گاهی مامانا خسته میشن‌.

ولی اینکه بچه۶ماهه رو از شب قبلش پوشکشو عوض نکنی وبهش شیر ندی چون نزاشته بخوابی خستگی نیست.وحشی بازی و گشادیه

حرفت کاملا درسته گاهی مامانا خسته میشن‌. ولی اینکه بچه۶ماهه رو از شب قبلش پوشکشو عوض نکنی وبهش شیر ...

در قصور مادر که حرفی نیست ولی گاهی برای نجات بچه باید به مادر کمک کرد نه اینکه هدف استراحت مادره باشه . باید ظاهرسازی کرد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام