2733
2739
عنوان

عکسای جهیزیه مو نیگا :)

| مشاهده متن کامل بحث + 31727 بازدید | 204 پست
 اجی بی ادبن .. واقعا دلم خونه به خدا .. من سکوت میکنم و گریه میکنم فقط .. اما هیشکی شون ازم دل ...

ولی شوهرم خوبه آجی ، دوسش دارم :) 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تلویزیون ومیزشو ماهواره و ضبط وفلانم ک کلا پای مرده

آه چی بگم .. من حتی ساز هامم گذاشتم کنار .. قبلا  سه تار و پیانو میزدم خواهر .. شوهرم دوست نداره ..

اجی بی ادبن .. واقعا دلم خونه به خدا .. من سکوت میکنم و گریه میکنم فقط .. اما هیشکی شون ازم دل ...

سکوت نکن عزیزم 

ببین 

واقعا توقوم شوهرجای سکوت و...نیست 

توسری خور میشی 

فقط جواب متقابل وباااحترام اخرسرم کارخودتو بکن اصلا برات مهم نباشه 

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
2728
سکوت نکن عزیزم  ببین  واقعا توقوم شوهرجای سکوت و...نیست  توسری خور میشی  فقط ...

اره دارم میرم مشاور که یاد بگیرم جواب بدم ..  بلد نیستم خدایی .. فقط محبت کردن بلدم .. 

سکوت نکن عزیزم  ببین  واقعا توقوم شوهرجای سکوت و...نیست  توسری خور میشی  فقط ...

کاشکی یاد بگیرم خواهر .. هر روز دارن بدتر میشن .. دیگه نزدیکه بزننم .. هرچند مادر شوهرم تو سرم زده .. البته مثلا برا شوخی .. با اینکه اصلنم صمیمی نیستیم .. میخواست بگه به شوهرم که من چون حرفشو گوش نکردم منو زده .. 

چه نازن😍😍😍😍 شوقت رو دیدم یاد جهیزیه خریدن خودم افتادم،حتی یه سینی کوچولو میخریدم کلی ذوق میکردم،یادش بخیر..خوشبخت بشی ایشالا عروس خانم باسلیقه😍😘😘❤️

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
چه نازن😍😍😍😍 شوقت رو دیدم یاد جهیزیه خریدن خودم افتادم،حتی یه سینی کوچولو میخریدم کلی ذوق میکردم، ...

ای جونم :) مرسی طلای من ♡

2740
اره دارم میرم مشاور که یاد بگیرم جواب بدم ..  بلد نیستم خدایی .. فقط محبت کردن بلدم ..&nb ...

من خودمم دلم نمیاد خیلی جواب تندوزننده بدم ولی مثلا ناراحت بشم ب روشون میارم اونام مهربون میشن حتی یوقتایی ناراحتم نیستم ولی میرم توفاز 

کلا عروس بی دردسر ارج وقرب ندار واس قوم شوهر بنظرم

کاشکی یاد بگیرم خواهر .. هر روز دارن بدتر میشن .. دیگه نزدیکه بزننم .. هرچند مادر شوهرم تو سرم ...

البته ان شاءالله همه چی درست میشه ♡ 

توکل بر خدا .. پیش مشاورم میرم .. شوهرمم که دوستش دارم ♡ 

من خودمم دلم نمیاد خیلی جواب تندوزننده بدم ولی مثلا ناراحت بشم ب روشون میارم اونام مهربون میشن حتی ی ...

👌👌👌👌👌👌👌❤️

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
 کاشکی یاد بگیرم خواهر .. هر روز دارن بدتر میشن .. دیگه نزدیکه بزننم .. هرچند مادر شوهرم تو سرم ...

وایییی

تاچ حد کارمیکنی براشون ؟؟؟چقد کارمیکنی خونه مادرشوهر خواهرشوهرت

من خودمم دلم نمیاد خیلی جواب تندوزننده بدم ولی مثلا ناراحت بشم ب روشون میارم اونام مهربون میشن حتی ی ...

خوب میکنی .. من بلد نیستم به رو بیارم .. مشکلم همینه خواهر .. اونام هر روز وقیح تر میشن و توهین هاشون بیشتر میشه .. خواهر شوهرم اون موقع اومده تو صورتم میگه تو اومدی برادرمو گرفتی و خانواده مونو از هم پاشوندی .. من هیچی نگفتم به خدا .. حتی خودمم نگرفتم بعدش !!!! باید یاد بگیرم ..

وایییی  تاچ حد کارمیکنی براشون ؟؟؟چقد کارمیکنی خونه مادرشوهر خواهرشوهرت

خیلی .. دو سه روز پیش پذیراییشونو طی کشیدمو کلی مبل و میز نهار خوری بلن کردم .. 

خیلی .. دو سه روز پیش پذیراییشونو طی کشیدمو کلی مبل و میز نهار خوری بلن کردم .. 

هرچند خودمونم عروس داریم به خدا اصن بش کار نمیگیم .. خودشم بلند نمیشه کمک کنه حتی .. همیشه مثل مهمونه برامون .. بد نیستا .. فرهنگا فرق میکنه .. 

خانواده همسرم خیلی بی فرهنگن راستش .. :( حتی از الان بم میگن تو سرمایی هستی ، حتما بچه هات دختر میشن و نسل برادرمو منقرض میکنی .. 

2706