2737
2734
عنوان

مامانای شمام اینجورین؟😐

469 بازدید | 43 پست

خودم مادر نیستممم ولی فک میکنم مامان من بیش از حد نگران میشه مثلا ممکنه دو بار زنگ زده باشه  و من متوجه نشده باشم انقدر استرس میگیره که😐😂 و به قول خودش دلش هزار جا میره

چرا انقدر مادرا همیشه نگرانن؟

اره🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره

نه همه مادرا این جوری نیستن

برا ما زیادی نگرانن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

دست خود ادم نیست که.....وقتی مادری میگی همه دنیا برا لچم حتی خودمم فدای بچم

الله اکبر ازین حس مادرانه که خدا ب خانما بخشیده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
واقعا؟ کلا بحث زنگ زدن نیستا اینو مثال زدم  کلا منظور اینه ک خیلی زود نگران میشه

اره دوسم نداره  همیشه خودم میزدم همیشه ...اینسری گفتم ببینم نزنم نگرانم میشن ن نشدن  سهر غریبم یکماهه سراغمو نگرفته ...همه ک مامان خوبی مث تو ندارن قدرشو بدون حتما

چقد دلم برات تنگ شده...🥲💔
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز