2737
2734
عنوان

عکسای جهیزیه مو نیگا :)

| مشاهده متن کامل بحث + 31727 بازدید | 204 پست
چقد تو دخترخوبی هستی اسی جون انشاءالله خوشبخت بشی عزیزم خیلی خوشم اومد از طرز رفتارت و اینکه به پد ...

هاهاها ای جان ، فدات شم عزیزم :* 

اره زیاد سخت گیر نیستم خواهری ..♡♡♡♡

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
چقد تو دخترخوبی هستی اسی جون انشاءالله خوشبخت بشی عزیزم خیلی خوشم اومد از طرز رفتارت و اینکه به پد ...

حتما برات دعا میکنم نازنینم ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماره خاصی ندارم عزیزم تو مغازه ها وفروشگاه ها دیدم عزیزم شرمنده

خواهر اونارو دیدم که تو فروشگاه هاست .. راستش به دلم ننشسته .. جنس پارچه هاشون و طرحاشون اونقدر اغوا کننده نیست برام خواهری ♡بازم ممنونم ازت ، میبوسمت ♡

واقعا ۵۰۰ تومن؟چقدر گرون نکه بد باشه اتفاقا خیلی هم قشنگ بووود عالی ولی این دمکنیا که بشه ۵۰۰ بقیش چ ...

ای جان .. اره خداییش خیلی گرونه خواهر .. منم ازونجا که جوگیرررم ، با خون و دل جم کردم :) 

عزیزم برای ازدواجم نترس .. هم اینکه خدا روزی رسانه و هم اینه اگه آدم قانع باشه و سخت نگیره ، حتی با هزینه های خیلی کم هم میتونه وارد زندگی بشه ‌.. و مهم ساختن با هم و جنع کردنه اون موقع هستش ..  ان شاءالله یه همسر خوب و با خانواده ی خوب تر نصیبت بشه عزیزم ♡

2728

بسلامتی ان شالله یاد این دختر بچه ها افتادم که خاله بازی میکنن همه چی صورتی...خوشگل و ملیح هست...خوشبخت بشی

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
بسلامتی ان شالله یاد این دختر بچه ها افتادم که خاله بازی میکنن همه چی صورتی...خوشگل و ملیح هست...خوش ...

ای جووونم چه تصور بامزه ای :) اتفاقا واقعا دلم میخواد خونه مو یه فضای رمانتیک و بانمک مثه خاله بازی ها درست کنم .. :) میبوسمت عزیزدلم ♡

2738
خواهر اونارو دیدم که تو فروشگاه هاست .. راستش به دلم ننشسته .. جنس پارچه هاشون و طرحاشون اونقدر اغوا ...

فدایت عزیزم

اون فروشگاهی ها که من دیدم گل گلای ریز و یا درشت در طرح ورنگ مختلفه مثل عکسی که شما دادین یا با پاپیون هستن خیلی نازن حیف که نمیشه و راهمون دوره وگرنه خوب بودن