2733
2739
عنوان

اینکه میگن هواگرم بشه روویروس تاثیرداره فروکش میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3235 بازدید | 186 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمارستان سینا تبریز پر بابیمار کروونا ولی نمیدونم چرا اخبار اصلااطلاع رسانی نمیکنه

تبریزوارومیه فعلاموردنداریم

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

عقب افتاده ایم و نمی‌خوایم اینو قبول کنیم! 😐 اونا مدبر مدیر لایق و شایسته دارن ، نه مثل مال ما یه عده بیسواد، خرافی، بی مسئولیت، بیشعور، دزد، نالایق، بی خرد، دروغگو... الان با اینا باشه میگن بشینید نماز بخونید و دعا کنید تا ویروس اسمشو نبر از ایران بره!😮😲 چقدر بدبختیم ماااا ... از ماست که بر ماست

2731
کیتشون مثبت شده؟ هر مریضی وسرماخوردگی  که آخه کرو نا نیس

اصلا چنین خبری نیست. همسر من هر روز بیمارستان سینا و امام رضاست و همکارای ‌زیادی هم اونجا داریم.

چند نفر فقط توی MDR ایزوله هستبن که جواب قطعیشون هم نیکمده.

نمیدونم چجوری میتونن به این راحتی هر حرفی رو باور کنن و انتشار بدن.

ميگن ٥٧ درجه به بالا تو ايران فقط اهواز اونم تو مرداد به اين دما ميرسه

اتفاقامن آبادانیم روزااینقدهواگرمه الانم شرجی خیس عرقیم هواگرمه اینجا مردادکه میگی خرماپزونه بیای سیاه میشی برمیگردی خونه😂

ازته قلبم دعامیکنم اخه چجوری فروکش میکنه؟نه درمانی نه چیزی😥

والا دکتره میگفت اوجششش همین دوهفته قبل عیده ب بعد خیلی کمتر میشه 

خداکنه

ای خدا زودتر هواگرم بشه حاضریم بسوزیم تو گرما این سرمای لعنتی بره

هوای بهاری هم نمیخوایم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740
ميگن ٥٧ درجه به بالا تو ايران فقط اهواز اونم تو مرداد به اين دما ميرسه

نه همین که آفتاب داغ باشه عالیه الان آفتاب هست اما بادداره در صورت وجود آفتاب آلودگی سطوح در معرض آفتاب به ۵دقیقه میرسه

2706