2737
2739
عنوان

اینکه میگن هواگرم بشه روویروس تاثیرداره فروکش میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3235 بازدید | 186 پست
21 نفر امروز بهبود یافتن و مرخص شدن و اینک اره گرمی هوا ویروسو میکشه

واقعادل گرم شدم مرسی

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا امروز رییس بیمارستان شهرمون یه جلسه اضطراری گذاشتن تو فرمانداری خودش گفته اوضاع بدتر از اونه که فکر میکنین اعلام نمیکنن تعداد کشته شده و مبتلایان رو مردم و وحشت برنداره شوهرمم اونجا بوده میپرسه در مورد گرم شدن هوا جواب میده فکر نمیکنم تاثیر زیادی داشته باشه  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
https://fa.m.wikipedia.org/wiki/شیوع_کروناویروس_در_ایران اینم من الان خوندم راست ماجراتقریباگفته ش ...

باز نمیکنه

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…
2740
حرفت بهت خیلی ارامش داد نمیدونم چرا واقعا حقیقت داره؟

اره عزیزم 3 نفرم تو ای سیو بودن ک امروز ب بخش منتقل شدن و فردا مرخص میشن فقد مشکلل اینجاس ک ما عادت داریم خبرای بدو بیشتر پخش کنیم و استرس بدیم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

ماکه اگه ک رون ا نکشتمون امشب قراره سیل بکشمون.سیل به ک رون ا پیام داده تووادارشون کم توخونه بمونن من خودم میکشمشون خیالت راحت.😅😅😅

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
امشب ۲۰:۳۰ میگفت دو هفته دیگه فروکش میکنه  الله اعلم

ازته قلبم دعامیکنم اخه چجوری فروکش میکنه؟نه درمانی نه چیزی😥

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
بیمارستان سینا تبریز پر بابیمار کروونا ولی نمیدونم چرا اخبار اصلااطلاع رسانی نمیکنه

کی گفته اینو؟ شوهر من رزیدنته اونجا اصلا چنین خبری نیست.

کسانی که علایم دارن رو ایزوله کردن ولی مورد مثبت هنوز گزارش نشده.

2706