2737
2734
عنوان

اینکه میگن هواگرم بشه روویروس تاثیرداره فروکش میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3235 بازدید | 186 پست
آره خیلی گوش میدن برای همین بلندشدن دارن میرن گردش شمال

حالا چند خانواده رفتن کل مملکت ک نرفتن

در ضمن قطعا حالشون خوب بوده و سالم بودن ک رفتن بنده خداها اگ از اونور نگیرن شانسه 

انشاالله ک هرکی بی احتیاطیش گریبان گیر خودش بشه 

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
حالا چند خانواده رفتن کل مملکت ک نرفتن در ضمن قطعا حالشون خوب بوده و سالم بودن ک رفتن بنده خداها اگ ...

خب خدا نکرده میرن از اونور میگیرن میارن شهر خودشونو آلوده میکنن دیگه....برای چی تعطیل کردن که بشینن تو خونه هاشون ....انقدر شاکی هستن مردم شمال که چرا دارن میان تو این وضعیت...من شنیدم بخاطر اینا از ۱۲اسفند قراره شهرها رو قرنطینه کنن نه کسی بره نه کسی وارد بشه 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خدا نکرده میرن از اونور میگیرن میارن شهر خودشونو آلوده میکنن دیگه....برای چی تعطیل کردن که بشینن ...

اگ باعث این شدن ک پخش بشه پس خدا ازشون نگذره الهی ک هر کی نتیجه بیفکریش بخودش برگرده ن ب مروم بیگناه ک یهفتس تو خونه حبسن

ن بابا دیگ همه جا پخش شده قرنطینه نمیکنن😢

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
اگ باعث این شدن ک پخش بشه پس خدا ازشون نگذره الهی ک هر کی نتیجه بیفکریش بخودش برگرده ن ب مروم بیگناه ...

نمیدونم والا تبریز فعلا انگار نرسیده تبریز رو میگن از ۱۲ قرنطینه میشه 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
اتفاقامن آبادانیم روزااینقدهواگرمه الانم شرجی خیس عرقیم هواگرمه اینجا مردادکه میگی خرماپزونه بیای سی ...

با تموم گرمیش من عاشق ابادانم😘چندماهه دورم از خونم خیلی دلتنگ ابادان شدم

اخرش