2733
2734
عنوان

لطفا سرزنشم نکنید دست خودم که نیست😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 57 پست

شاید برداشتت اشتباه هست و مادربزرگش قلبا و بدون منظوری دوستش داره من بچه داداشم انقدر به مادرم علاقه داره چون از وقتی چشم باز کرد مامانم کنارش بود بهش محبت کرد براش عروسک خرید تو خیلی شرایطایی ک حالش خوب نبود باهاش ساعت ها بازی میکنه از گل نازک تر بهش نمیگه 

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساس نشو 

ب دخترت اگه متوجه میشه 

نسبت ادما و اندازه ایی ک باید دوسشون داشته باشه رو بفهمون

و بهش بگو تو دنیا باید همیشه کنار شما بمونه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2728

چرا عزیزم دست خودته کم کم رو خودت کار کن حساسیتت کمتر شه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2740

چه زززززشت

مادر خودت بود قلبت از ذوق درد میگرفت یا ناراحتی با دیدن این صحنه؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ول کن بابا کم حساس باش من اگه یا روزی مادر شوهرم بچمو وابسته خودش کنه دسبوسشم میشم😂

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

بچه من گاهی به مادر شوهرم میگه مامان سه سالشه ...من خوشم میاد هر دو شون همو دوست دارن اگر مادر شوهرت اوقات تلخی میکرد یا دعواش میکرد و اشکشو در میاورد باید ناراحت میشدی خانومی....خدارو شکر کن.

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706