2733
2734
عنوان

لطفا سرزنشم نکنید دست خودم که نیست😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمون به زمین بیاد تو مادرش هستی و مادرش میمونی یهو مادربزرگ نمیاد جایگاه مادری تورو تصاحب کنه که این کارا چیه خیلی حسودی به خودت بیشتر از همه لطمه میزنی با اینکار رو خودت و رفتارات کار کن 

2728
اول که دیگه وقتی میومد بچمو نمیدادم دستش و به هر بهونه ای شده میگرفتمش.بعدم کارامو همه طعطیل کردم می ...

وای چقدر خودخواه 

متاسفم 

اونم انسانه مادره 

میدونی نوه چقدر شیرینه 

گناه میکنی بخدا

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
حالاچی همه مادرشوهر دوست شدن....باهم نشستن حس مالکیت بیشتر میکنه من کاملا درکت میکنم.

نه ربطی نداره، من خیلی مادر همسرم رو دوست ندارم و خیلیم ازش دلخورم، اما به نظرم حق بچه هامه که مادربزرگشون بهشون محبت کنه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

من درکت میکنم البته بچه ندارم 

ولی مادرشوهرم خیلی بچه هاشو به خودش وابسته کرده و بزرگترین لطمه ها رو به زندگبمون زد 

اینجور آدما ظاهرا خیلی خوبن ولی واقعا اینطور نیستن 

من کلا خودنو ازشون جدا کردم

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2740

یاد ی حرفی افتادم دلم میخواد دوباره گریه کنم

۳سال پیش ک دخترم ۲سالش بود و شیر میخورد هنوز

من به مادر شوهرم گفتم دخترم به شیرم خیلی وابستش

تا شیر نخوره نمیخوابه 

ظهر شد گذاشت رو پاش انقدر تکون داد بچه با گریه خوابید

۲هفته بعد با شوهرم و اون بحثم شد

جلو شوهرم گفت دیدی ک بچه به من وابستس و چ راحت بغلم نمیخوابه 

غصه بچه نخور ردش کن بده مهریه هم میدیم

کثافت

ولی خداروشکر شوهرم عاقله

نه ربطی نداره، من خیلی مادر همسرم رو دوست ندارم و خیلیم ازش دلخورم، اما به نظرم حق بچه هامه که مادرب ...

شما با مادرشوهرتون تو یک ساختمان هستی؟

وقتی باهم تو یک ساختمان باشی خیلی فرق میکنه..اسایش نداری..مادرشوهر من دایم خونه ما بود ما اسایش نداشتیم.من خسته بیخوابی داشتم باید از ایشون پذیرایی میکردم وقتی می اومد میخپاست به بچه سه ماهه انگور بده  هندوآنه بده میخاستم خودمو خفه کنم.😭

یا میخاست بغلش کنه ببرش بیرون.خودش کمر درد پا درد.