2737
2739
عنوان

چرا من زشتم چرااااا خدا چرااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پاشنه بلند بپوشین بابا من تو حسرت موندم پاشنه بلند بپوشم انقد که دوست دارم

بنظر من عدالت اینه ک تو رندگی بعدی شماها قدکوتاه بشین ما قد بلند..

اما بخدا اگ قد بلند هم بشم هیچوقت قد کسی ک ازم کوتاه تره رو مسخره نمیکنم هیچوقت

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد..
2728
۱۶۸ زیاد قد بلند نیسم ولی نمیتونم پاشنه بلند بپوشم حس میکنم خیلی بلند میشم

دختر داییا من قداشون ۱۶۵ اونوقت کفش ده سانتی میپوشن من اون وسط تصور کن حالا با اونا میرقصم

چی‌بگم والا😑
بنظر من عدالت اینه ک تو رندگی بعدی شماها قدکوتاه بشین ما قد بلند.. اما بخدا اگ قد بلند هم بشم هیچوق ...

شما هم چاق ماهم لاغر.منم از چاقیم رنج میبرم الان چند ساله یعنی خیلی وقته بعد رایمانم که افتزاح افتزاح شدم.کلی داروذورژیم و دکترو قرص و این چیزا خریدم اثر نکرد که نکرد

2740
شما هم چاق ماهم لاغر.منم از چاقیم رنج میبرم الان چند ساله یعنی خیلی وقته بعد رایمانم که افتزاح افتزا ...

باورت میشه چن سالی میشه ناهار نخوردم..اگ مراعات نکنم با این قدم خپلی میشم واسه خودم..شامم خیلی کم بیشتر غذاهای سبک و سبزیجات مثل کلم کاهو اینا میخورم.‌ینی درواقع میوه بیشتر میخورم تا غذا..درضمن اصلا اصلا شکم‌ندارم خداروشکر اما فرم بدنمم قشنگه فقط ایراد قدمه دیه ..

خوبی فقط نذا چاق بشی این فکرو خیال نداره

نه حواسم هست عزیزم

شما هم با یه متخصص تغذیه مشورت کن مطمعن باش پشیمون نمیشیااا..قشنگ برنامه میده بهت لاغر و خوشفرم بشی

قیافم جوری نیست با عمل درست بشه کل صورتم لک داره ن یکی دوتا ها کلللیییی یعنی کل صورتم رو لک برداشته ک خیلیاشم از کودکی تو صورتم بود خیلیاشونم جای جوشه هر کرمی زدم نرفتن بدترم شدن لیزرم کردم بدتر شدن. فکمم جلوست بعدشم خانوادگی لاغریم هر چی میخورمم لاغرتر میشم  دیگه بریم ب امام حسین

2706