2733
2739
عنوان

چرا من زشتم چرااااا خدا چرااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 125 پست
 لک دارم زیاااد فکمم جلوست هزینه عملم زیاده لک ک میگم یکی دوتا نیستا خیلی زیاد یعنی رو بینی رو ...

ببین ماساژ روغن زیتون هرشب به مدت یک ماه کف پا خیلی تاثیر داره قشنگ که پاتو ماساژ دادی یه پلاستیک فریزر پات کن بزار تا صبح بمونه فقط روغنش خوب باشه  از عطاری بگیر 

روغن کرچک هم ماساژ  بده شبا رو ی پوست صورتت خیلی موثره 

روغن لیمو بریز تو نافت چند قطره و نافت رو ماساژ بده ببین اینا واقعا جواب داده فقط باید حوصله کنی وانجامش بدی هزینش هم از چیزای شیمیایی کن تره به بدنت هم آسیب نمیرسونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همتون میدونید الان همه چی شده قیافه همه چییی حتی فقیرم باشی ولی خوشگل باز خوشبختی. پس اینقد نگید خ ودتو دوس داشته باش و هر کسی ی جور خوشگله و از درون خوشگل باش .تا جای من نباشید نمیفهمید چی میگم یک سال و چند ماهه حتی از خونه هم نزدم بیرون میدونید این یعنی چی!؟

2728
یا خدا من میگم صورتم لک داره شما میگی ماساژ کف پا!!!!!

عزیزم ماساژ کف پا با روغن زیتون جزد طب چند هزار ساله هند کافیه یه سرچ کوچک تو نت کنی تا ببینی چه خاصیت ها که نداره لک های که ایجا د میشن بیشتر به خاطر خون و مواد کثیفی هستن که توی خون درجریانن 

من فقط خواستم کمکت کنم