2737
2734
عنوان

خانمهای متاهل یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 52 پست
من دقیقا دو روز بعد پریودم تخمک گذاریم هست  ریسک نکن اگه بچه نمیخای

تصمیم به بچه دارم اما بعد عید یا تابستون

چجور متوجه میشی دو روز بعد تخمک گذاریته؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه هیچ گونه مشکلی،،،،، سه روزم قبلش میتونی کیت تخم گذاری هم بخری 

مگه یه روز قبل پریودی، احتمال بارداری زیااااد نیست؟

و اینکه کیت تخمک گذاری چجوریه؟؟ تابحال استفاده نکردم 

البته حتما بعد سرچ میکنم در موردش

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
خدایی همسر من هم بعد پنج سال تازه هوس اینکار زده بسرش تابحال رعایت میکرده بدون چونه زدن😁

بنظرم بزارش،،،، با من خخخخ،، بعدم سریع برو دستشویی و با صابون بشور،،،، میتونی یکمم نوشابه استفاده کنی برا شستشو 10 سال روشم این بود 

راست میگی بخدا😭 دیوانه شدم از دستش 

فقط یک هفته قبل از شروع پریودی میاونی بدون پیشگیری رابطه داشته باشی، دکتر به من گفت از روز سون پریودی احتمال تخمک گذاری هست، فقط یک هفته آخر تخمک گذاری صفره

2738
دوره هات چن روزه س اسپرم تا ۵روز میتونه زنده بمونه 

نمی‌دونم چند روزه هستم؟🙊

معمولا ۲۷ روز یبار پریود میشم با ۷ روز پریود 

همینجور منظورتونه؟

دیگه بقیش نمی‌دونم چی به چیه

بنظرم بزارش،،،، با من خخخخ،، بعدم سریع برو دستشویی و با صابون بشور،،،، میتونی یکمم نوشابه استفاده کن ...

داری شیرم میکنیا😁😁⁦💪🏻⁩

نمی‌دونم چند روزه هستم؟🙊 معمولا ۲۷ روز یبار پریود میشم با ۷ روز پریود  همینجور منظورتونه؟ د ...

اگه مثلا ۲۷ ام ماه پریود میشی از بیستم تا ۲۷ ام میتونی جلوگیری نکنی

اگه مثلا ۲۷ ام ماه پریود میشی از بیستم تا ۲۷ ام میتونی جلوگیری نکنی

مرسی عزیزم 

خدا خیرت بده

اگرسیکل هاتون منظمه تا3روزبعدازپاک شدن ویک هفته مونده به پریوداحتمال بارداری صفر است وشما می تونیدبا ...

بله منظمه با یک روز جلو یا عقب افتادن

ممنون از راهنماییت

2706