2733
2734
عنوان

خانمهای متاهل یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 52 پست
روت به دیوار ما چی میدونیم 😁😂😂😂

😁😁😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم من سالها با همین روش جلوگیری کردم سه روز بعد و سه روز قبل 

منظورت اینه سه روز بعد پریودی رابطه بدون پیشگیری داشتی و مشکلی پیش نیومد؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2738
این تخمک هر وقتی عشقش بکشه میاد خیلی موزماره

🤣🤣🤣🤣⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩

همه مردا هم نه.  اگه یذره مردونگی و مسیولت پذیری سرشون بشه خودشون کاندوم استفاده میکنن.  

خدایی همسر من هم بعد پنج سال تازه هوس اینکار زده بسرش

تابحال رعایت میکرده بدون چونه زدن😁

خدایی همسر من هم بعد پنج سال تازه هوس اینکار زده بسرش تابحال رعایت میکرده بدون چونه زدن😁

به نظر من ریسک نکن. اگه تصمیم بارداری نداری این حرفاو گوش نده. قرص اورژانسی هم نخور. شوهرت بدعادت میشه. کلی عوارض داره. مدارا کردن حدی داره. من که تو این چیزا کوتاه نمیام هیچ وقت. زندگی که شوخی نیست. 

یه خانم مستقل و قوی 
به نظر من ریسک نکن. اگه تصمیم بارداری نداری این حرفاو گوش نده. قرص اورژانسی هم نخور. شوهرت بدعادت می ...

درست میگی 

همیشه هم سفت و سخت مخالفت کردم

تصمیم به بارداری دارم منتها بعد از عید 

بخاطر همین گفتم یبار چیزی نیس باردار هم شدم ، مشکلی نباشه