2726
عنوان

خانمهای متاهل یه سوال دارم

733 بازدید | 52 پست

دو روز قبل پریود بودم. اگر بخوام رابطه بدون پیشگیری داشته باشم (برای یکی دوبار🙊🙈)، باز احتمال بارداری هست؟ 

منظورم تو دو سه روز آینده هست 

قرص اورژانسی هم دارم البته 

روم به دیوار با این سوالم😭😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالش هست ولی خیلی کمه

مورد دیدم دو ماه پرئود نشد ماه سوم باردار شد پس هر احتمالی همیشه هست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دو روز پیش پریودت تموم شده؟

بله 

چون فعلا تخمک وجود نداره پرسیدم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
من نمیدونم چرا مردا عاشق رابطه بدون پیشگیرین

راست میگی بخدا😭

دیوانه شدم از دستش 

2706