2733
2734
عنوان

بچه ها کلیپای چینی ها رو دیدید؟؟😨😤😷

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 90 پست
معنیشو نگفتم، اصل کلمه را گفتم که  در عامیانه تعبیر از قصدی تبدیل به از دستی شده حالا کلا زیاد ...

منم شنیدم خیلیا ب تصادف میگن تصرف این مال ادماییه ک متوجه اصل کلمه نمیشن بعدتوعموم هم گسترش پیدامیکنه ورسمن یه کلمه تبدیل میشه ب ی کلمه دیگه بین مردم

از بس گشنن ب هیچی رحم ندارن ک معلوم نیس از مار گرفتن یا خفاش

خیر سرشون دومین یا سومین کشور جهانن از لحاظ قدرت اقتصاد، بازم گشنه ان؟!!!!!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیر سرشون دومین یا سومین کشور جهانن از لحاظ قدرت اقتصاد، بازم گشنه ان؟!!!!!

جمعیتشون زیاده هیچی پیدا نمیکنن بخورن هر چی ک تکون بخوره میگیرن میخورن

بغض..یعنی خنده های ساختگی...شکنجت بکنن و تو مبادا آخ بگی...
جمعیتشون زیاده هیچی پیدا نمیکنن بخورن هر چی ک تکون بخوره میگیرن میخورن

😂😭 هرچی که تکون بخوره! آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه 😢

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740
چه بهت برمیخوره دعوا داری تاپیک دیگه ای بودی هشدار بده ریپلایت نکنم موفرفری نازنازی 

نه واقعا بهم برنخورد شاید از جدیت تو کلام این برداشت را کردی، اگه بهم برخورده بود بهت میگفتم، اصلا هم ملاحظه نمیکردم، حرفم این بود که این موضوع خیلی مهمی نیست، اصلا خودم هم نباید وارد بحثش میشدم، من با شما مشکلی ندارم و متاسفانه گاهی استفاده از بعضی کلمات در پیام متنی، مقصود و مراد گوینده را اشتباه می‌رساند و دیگران دچار اشتباه میشن، چون هر کس جمله را یه جور میخونه و  برای خودش معنی میکنه، خلاصه اینکه مشکلی نیست، کدورتی نباشه، شما عزیزید و محترم