2733
2734
عنوان

بچه ها کلیپای چینی ها رو دیدید؟؟😨😤😷

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 90 پست
ن بابا گشنه کجابود مدل غذاخوردنشونه دیگه منوشون بامافرق داره ربطی ب گشنگی نداره

شاید بی ربط باشه ولی یاد یه مطلبی افتادم یادم نیست کجا خونده بودم، چندسال پیش.

شیطان وقتی آدمو دید از بقیه فرشته ها پرسید این موجود شکم هم داره؟ گفتن آره داره. گفت: خب پس راحت گول میخوره! شده قضیه اینا هر چی که شکمو پر کنه که خوردنی نیست!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام ببینم چجوری فیلم گرفتن اگ طرف یواشکی اینکارو انجام میداده

از طریق دوربین داخل آسانسور 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
2728
درد بی درمون اون چشمای عنشونو بگیره کثافتای گه اینقد جک و جونور خوردن اخر دنیا رو به باد دادن . ریدم ...

خودتو کنترل کن عزیزم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2740
وای چه خوب مینویسی ادبیات خوندین؟فکر کردم ناراحت شدی عزیزم 

نه ادبیات نخوندم، شما لطف داری نسبت به من، برای چی باید ناراحت بشم؟ شما مزاح کردید گذشته از اینکه دنیای امروز اصلا ارزش نداره که برای یه حرف ناراحت شیم، واقعا دیگه از یه لحظه بعدمون خبر نداریم

میگم ولی باید حرم و مساجد و مجالس رو تعطیل کنن یه مدت 

ی چی بگم بخندی....پدر شوهر خل من ک میگه عید بریم طبس...هر سال میرفتن امسال کنسلش نمیکنن😳 

من ک نمیرم شوهرمم بره مختاره فقط میگم تا ۱۴ روز سمت من نیاد...😑

اونجا دستشویی و آشپز خونش عمومیه...اتاق هم داخل صحن امامزاده س...امامزاده هم ک عمومی....