2733
2734
عنوان

کیا مثل من از خونه پدرشون خسته شدن😣😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 67 پست

من اونروزا ک خیلی سختم بود پسر داییم بم گفت دوستم داره منم گفتم خب زنش میشم ک بابام گفت ن وگرنه الان زنش بودم هر بار ک میبینش ب خودم میگم چجوری میخاسی اینو تحمل کنی وقتی حرف زدنش چندشت میشه

کدومشون منت نمیزاره!خدا شفاشون بده ،این فشار کار و مشکلات زندگی یه خورده رو مغزشون اثر گزاشته ، بابا ...

کلا بالای من مشکل عصابم داره واقعا خسته شدم من هرروز جنگ و دعوا خودمم مشکل عصابم دارم دیه ببین چی میکشیم😐

?how you like that
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان ازدواج کن حتما ازدواج منطقی تری داری

هرکی بیاد اخلاقشو ببینه فرار میکنه ازطرفی خودم ی نفرو میخواستمو نزاشت دیگه انگیزه ای ندارم فقط منتظرم بمیره که شاید بتونم ی نفس راحت بکشم

چه جتلب  الان از زندگیت راضی هستی؟؟؟

گاهی مشکلات هست گفتم اولین پست حتی با وجود درس خوندن کار کردن درامد داشتن مستقل شدن و انتخاب منطقی ترن فرد برا ازدواج زندگی گل و بلبل نمیشه فقط بهتر میشه از قبل هنوزم اطرافیانمو نگاه میکنم ک پدرای خوبی داشتن غم ب دلم میشینه 

من اونروزا ک خیلی سختم بود پسر داییم بم گفت دوستم داره منم گفتم خب زنش میشم ک بابام گفت ن وگرنه الان ...

اتفاقا منم پسر خالم خیلی موس موس میکنه که بیاد خواستگاری ولی نه از خودش و نه از خونوادش خوشم نمیاد ...چون اینا خیلی بدتر از پدرمن دیگه. ...

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
هرکی بیاد اخلاقشو ببینه فرار میکنه ازطرفی خودم ی نفرو میخواستمو نزاشت دیگه انگیزه ای ندارم فقط منتظر ...

دقیقا منم ی رروزایی دوس داشتم نباشه ک راحت باشیم ولی الان میگم سالم باشن خدا خودش ببیته ک من بچگی نکردم همیشه استرس داشتم حرفای فامیل ب خاطرش ازارم میداد ولی گذشته الان هر جا میره ب اسم پدر من میشناسنش ی بیمارستان میرع کلی تحویلش میگیرن ی شهرداری بره شورای شهر و منم همون دختریم ک نمیخاست درس بخونم

اگر اخلاقشو میشناسی که اصلا بهش فکرم نکن ازدواج کن ولی منطقی

اره از لحاظ قیافه و پول خیلی خوبه دخترا سرو دست میشکونن براش 

ولی چون اخلاق خودشو باباشو و مخصوصا خاله بی ادبمو میدونم نمیخوامش

دقیقا منم ی رروزایی دوس داشتم نباشه ک راحت باشیم ولی الان میگم سالم باشن خدا خودش ببیته ک من بچگی نک ...

خوشبحالت ... 

من تو درس خیلی ناموفقم

اینکارو نکن من بخاطر فرار از دست پدرومادر نامردم شوهرکردم شوهرم خوبه ها ولی باب دلم نبود و بخاطرش مجبور شدم قید عشقمو بزنم الان پشیمونم ...دیگه ن راه رفته ن برگشت باخودم همیشه میگم اگه ۱سال دیگه صبر کرده بودم حداقل پیش عشقم بودم و از غمهام کم میشد ‌.....متاسفم واسه زنهاومردهایی ک واسه بهترشدن رابطشون بچه دار میشن ک امثال مابیگناه هارا بدبخت کنن 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین