2733
2739
عنوان

کیا مثل من از خونه پدرشون خسته شدن😣😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 67 پست
ببخشید اینو میپرسم ناراحت نشی پدرت آتویی چیزی ازت داره ...یعنی از دست کارایی که کردی دلخوری داره؟؟؟

نه هیچ آتویی نداره ... نه در میام ازخونه ...

و نه دوستی دارم ...

بد دلو حساسه 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
سن بدی داری استارتر ادم تک این سن خیلی حساسه ولی بزرگتر میشی خیلی اختیاراتت بیشتر میشه بذار بگذره از ...

اشتباهه وقتی الان اختیاری نداره این روند ادامه پیدامیکنه چون باباش عادت میکنه فقط باید ازدواج کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سن بدی داری استارتر ادم تک این سن خیلی حساسه ولی بزرگتر میشی خیلی اختیاراتت بیشتر میشه بذار بگذره از ...

خستم ازشون ....ولی چاره چیه

2728
اشتباهه وقتی الان اختیاری نداره این روند ادامه پیدامیکنه چون باباش عادت میکنه فقط باید ازدواج کنه&nb ...

من خوشحالم اون روزایی ک از خونه خسته بودم با هر عره اوره ای ازدواج نکردم ک فقط راحت بشم چون زمان ممکنه شرایطو برگردونه ولی ازدواج کنه از چاله میفته چاه اونایی ک با عهزار منطق شوهر کردن پشیمونن فکر کن شوهر کردن صرفا ب قصد رهایی اونم تو ۱۹ سالگی اشتباه محضه.

2740
ای بابا  شرایط سختی داری...با مامانت رفیق نیستی؟؟؟

نه رفیق نیستم ...مادرم خیلی بهتره ولی پدرم ....هر روز به هیکل هممون. یه دور میـ. ..ه 

واااای من الآنم با بابام قهرم منت می‌زاره همش ولی قصد ازدواجم ندارم اصلا!! بابام خیلی اخلاقش بده م ...

کدومشون منت نمیزاره!خدا شفاشون بده ،این فشار کار و مشکلات زندگی یه خورده رو مغزشون اثر گزاشته ، بابای منم یه مدت  مثل زینب خانم میگفت ناراحتی جمع کن از خونه برو😂🤦🏻‍♀️من نرفتم خودش ،از رو رفت ،کمی پررو بودن و پوست کلفت بودن لازم وقتی پول نداری که جدا بشی از خانواده....

من خوشحالم اون روزایی ک از خونه خسته بودم با هر عره اوره ای ازدواج نکردم ک فقط راحت بشم چون زمان ممک ...

ولی من بگذشته فکرمیکنم پشیمونم ک چراازدواج نکردم و الان دیگه ذوقی ندارم من طبق احساسو تجربه خودم گفتم شایدم بقول شما ازدواج میکردم پشیمون میشدم نمیدونم

2706