2410
2553
عنوان

کیا مثل من از خونه پدرشون خسته شدن😣😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 67 پست
۱۹

انشاالله به یه خواستگار خوب جواب بده...اگه گیر به آدم بدتر از بابات بیوفتی دیگه نمیتونی فرار کنی..دوسال بیشتر خونه بابات بمونی بهتر از اینه که یه عمر با یه شوهر بد زندگی کنی عزیزم...فعلا تحمل کن

هیچی🥴🥴🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برو سر کار توی خونه زیاد نمونی دعوا شه بری سر کار هم مورد ازدواج برات بیشتر پیدا میشه باید توی جامعه باشی خواستگار پیدا شه توی خونه بمونی که نمیشه قدیما نیست که من وضعیتم تقریبا مثل شما بود ولی ازدواج کردم راحت شدم

برو سر کار توی خونه زیاد نمونی دعوا شه بری سر کار هم مورد ازدواج برات بیشتر پیدا میشه باید توی جامعه ...

اجازه نمیدن کار کنم

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2714
مث خواهر من😞

فکرکن ی دختر ازنظر بقیه مستقل باشه کارداشته باشه درامد داشته باشه ولی در واقعیت اختیار هیچیو نداشته باشه و مجبور ب گرفتن اجازه باشه از باباش و دائم سرکوفت بخوره دائم غر بشنوه 

یعنی بابات اجازه درس خوندنو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگه بدردش نمیخوره این صورتش مال درس خوندن نیست ...بره دانشگاه همش میپیچونه با دوستاش میره عشقو حال 

بزار ازدواج کنه به نفعشه

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2706