2737
2734
عنوان

کیا مثل من از خونه پدرشون خسته شدن😣😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکارو نکن من بخاطر فرار از دست پدرومادر نامردم شوهرکردم شوهرم خوبه ها ولی باب دلم نبود و بخاطرش مج ...

کار خوبی کردی از کجا معلوم عشقت میومد خاستگاریت؟؟!!!

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
کار خوبی کردی از کجا معلوم عشقت میومد خاستگاریت؟؟!!!

۲بار اومد بنده خدا 😭فقط مخالفت میکردن چون وضع مالیش زیاد خوب نبود بعد ازدواج من خیلی اوضاعش خوب شد یعنی همون وقت هم خوب بود مامان من پول پرست بود منو داد ب یه خانواده پولدار

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2728
۲بار اومد بنده خدا 😭فقط مخالفت میکردن چون وضع مالیش زیاد خوب نبود بعد ازدواج من خیلی اوضاعش خوب شد ...

کاش منم یه شوهر پولدار کنم😍 ناشکری میکنیا

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
کاش منم یه شوهر پولدار کنم😍 ناشکری میکنیا

عزیزم من پدرشوهرم پولدار و خسیسه اب از دستش نمیچکه تاحالا هزارتومان واسه بچه هاش خرج نکرده ک هیچ هزینه خونشون باشوهرم و برادرشوهرمه .....شوهرمم وضع مالیش خداروشکر خوبه ولی چ فایده همش ب نام مامان و باباشه من هیچی غیر یه پراید از این زندگی سهم نداشتم .....اختیاری هم تو خونه ندارم هرچی میام حرف بزنم هزار تا تیکه بهم میندازن توکه پدرو مادرت بودن و فلانن دیگه هیچی نگو ....بازاگه عشقم کنارم بود بااینکه از همه چی خبر داشت ۵سال باهاش بودم ۱بار به روی من نیاورد ی بار بهم تیکه ننداخت ک خانوادت فلانن و همیشه هم اگه کسی حرفی میزد همچین برخورد میکرد ک من بهش افتخار میکردم ....من از ازدواجم بااینکه خداروشکر زیاد هم بد انتخاب نکردم راضی نبودم خواستم توهم مثل من پشیمون نشی و زود ازدواج کنی ک راحت شی بخاطر خانوادت....صبرکن و امیداشته باش ک بهترینها برات اتفاق میوفته ......راستی نیت کن ۴۰تا سوره مریم و ۳تا دوشنبه جوشن کبیر بخونی مطمئن باش بعد تموم شدن سوره هات ازدواج کردی ....امروزهم اول ماهه هم دوشنبه از امروز شروع کن .....انشالله خوشبخت بشی دوست گلم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738