2737
2734
عنوان

عروسی دختر خاهرشوهرم جمعه خاهرشوهرم ماسک خریده ب مهمونا بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 131 پست
ای وای چقد بد.کدوم شهر چندسالش بود فوت کرد؟پیر بود‌؟

فامیل ماهم  با ک رونافوت شد امروز خاکش میکنن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

خدا به داد برسه کمتر از یه ماه دیگه ام عیده

منکه اگه زنده بودم نه جایی میرم نه دوست دارم کسی بیاد چون تو یه روز با صدنفر دیدوبازدیدو روبوسی کردن حوصله دردسر ندارم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بجای این همه خرج ماسک و مواد ضدعفونی یه هزینه کنسلی میداد خیلی بهتر بود عروسی رو مینداخت برای بعد از عید

چون واقعا تو اون جمعیت که نمیشه همه رو کنترل کرد این کارا بی فایدس و عروسی این مدلی هم هیچ لذتی نداره.

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2731

کار خوبی کرده ولی بازم خیلی فایده نداره  و امکان الودگی هست  هر چند کمتر میشه ولی صفر نمیشه 

بهتر بود عروسی را کنسل کنه واقعا باید کنسل کنن احتمالا امون خانواده شوهرش نزاشتن کنسل شه 

فامیل ماهم  با ک رونافوت شد امروز خاکش میکنن

وای چقد بد.پیر بود یا جوون؟اخه میگن معمولا مسنا فوت میکنن میخوام ببینم راس میگن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740

عروسی خواهرم ۲۷اسفند هست.واقعا نمیدونیم باید چیکار کنیم😩😩

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@

این موضوع اصلا به شما ربطی نداره و مطمئنا این موضوع خودشون رو بیشتر ناراحت میکنه و خودشون  خیلی از شما ناراحت تر هستن 

اینم بگم ماسک هیچ تاثیری واسه جلوگیری نداره افراد بیمار باید ماسک بزنن نه سالم ها

وای چقد بد.پیر بود یا جوون؟اخه میگن معمولا مسنا فوت میکنن میخوام ببینم راس میگن

میانسال بود پنجاه و خورده ای ولی یه خورده سیستم ایمنیش هم ضعیف بود

وا چه زشتی داره حالا مریض بشیم بیوفتیم بمیریم زشت نیست جلل خالق

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2706