2733
2739
عنوان

عروسی دختر خاهرشوهرم جمعه خاهرشوهرم ماسک خریده ب مهمونا بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 131 پست
رشت  ۴۷ ساله  الانم زن و دخترش قرنطیته هستن

ای بابا خدا بیامرزتش.خدا به خونوادش صبر بده

پیرم نبوده😔😔

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

حالا اگه خواهر خودت اینکارو میکرد میومدی میگفتی ببینید چ خواهر باشعور و فهمیده ای دارم

یا اگه نمیخرید اینجا میومدی ناله میکردی که وای تو این اوضاع ک.رونا اومدن مهمونی گرفتن من که نمیرم اونجا پر آدمه مریض میشم..شماها دیگه چ موجوداتی هستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میانسال بود پنجاه و خورده ای ولی یه خورده سیستم ایمنیش هم ضعیف بود

پس پیر نبوده بنده خدا 

خدا بیامرزتش خدا به خونوادش صبر بده

یکی دیگه خفاش کوفت میکنه ما باید استرسشو بگیریم انشالله کلا ریشه کن بشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
ممنونم  بله طفلی دبیر بود ادم دریمست و مومن

😔😔😔😔

دوستان لطفا این قضیه جدی بگیرید قبل از اینکه اپیدمی شه و شرایط از کنترل خارج شه

الان انقدری که موندن تو خونه مهمه خریدن ماسک و دستکش نیست. 

بمونید تو خونه بیرون نرید فقط در صورت موارد خیلی ضروری. مهمونی تعطیل. مدرسه تعطیل.بازار و خرید تعطیل. باشگاه و استخر ، کلاس اموزشی و ... تعطیل. حتی کار در صورت امکان تعطیل. 

خرید مایحتاجم محدود کنید به یک روز در هفته اونم یک عضو خونواده  بره بخره بیاد خونه.

دستهاتونم مرتب با اب گرم و صابون به مدت حداقل سی ثانیه و روش استانداردبشویید

با الکل و اگر نبود سفید کننده سطوح و دستگیره و شیر الات خونه مرتب ضد عفونی کنید. 

مواد غذای روباز که قبل خوردن قابل شستشو نیستند بویژه تو شهرهایی که بیماری شیوع داره به هیچ وجه نخورید اجیل بدون پوست، نان، شیرینی، تخمه، غذای رستورانی و ...

از بیرون اومدید منزل  لباسهارو سریع بشویید و خودتون دوش بگیرید 

استرسم نداشته باشید.

تا علایم بیماریو ندید به هیچ وجه بیمارستان نرید.علایمی مثل تب، سرفه خشک بدون خلط، تنگی نفس. تو برخی از مبتلاها هم دو یا یک روز قبل بروز اون علایم تهوع و اسهال دیده شده. 

دوستان مساله جدیه لطفا شوخی و جوکش نکنید. تنها راه حلی که از دست ما برمیاد پیشگیریه. دولت قرنطینه نکرد خودمون دست به کار شیم و اوضاعو تا خطرناک نشده کنترل کنیم 

2740

کارش خوبه اما ناقصه،چون فقط ماسک حل نمیکنه این مشکلو،اونم یه دو برا چندیییییین ساعت،باید کنسل میکردن

مادرشوهرش چقد بده با اون‌حرفش😖😖😖😖

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
مادرشوهر دخترش گفته این ی توهین ب مهمونای ماست

وا ما که دنبال یه دونش گشتیم گیرمون نیامد  ولی خب کار خوبی کرده من که مهمون باشم ناراحت نمیشم ماسک و‌ میگیرم  و خواستم میزنم نخواستم میبرم 😊

😍😍😍
بندازین بعد

خیلی شرایط بدیه

طفلکیا با ذوق همه کاراشون رو کردن

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@