2737
2734
چش‌ چش لحاظ میشه حتما

مرسی فقط بگین هرجا که میرم بیاد همه ببیننش 

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶
اینقد مردها ایرونی بی صفت و هوس بازو بی وفا هوس بازند که حتی حاضر نیستم چند ساله با کسی باشم و همش ت ...

همه مردای ایرونی !!!

همه دنیا رو گشتی که به این نتیجه رسیدی؟

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چین میبرند نفری ۱۰ هزار نمیخوای بری تو😂

ن بابا قربونت شما برو من اینجا گیر ممدم

دیشب بخاری رو خاموش کردم

صبح انقد باهام دعوا کرده

میگه ک.ر.و.ن.ا نیگریمم تو یکاری میکنی بگیرم

عشق بلایی است که همه خواستارش هستند.  

به کرد ها بر نخوره ها ولی زیباترین پسرها کرد ان

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶
2728
تو پزو هستی باید سه میلیون بریزی

اهوم مامانم میگه ت خیلی پر رویی من فقط به ادم خوشکلا محل میدم فقط ام چش رنگیا مامانم میگه میدمت به کردها بچت هم خوشکل بشه خوبته

2738
اینقد مردها ایرونی بی صفت و هوس بازو بی وفا هوس بازند که حتی حاضر نیستم چند ساله با کسی باشم و همش ت ...

تو سایت دیوار و شیپور آگهی بزن 

حتما مردای خارجی میان دنبالت

من چن تا دوست خارجکی دارم فک نکن فقط ایرانیا خائنن همه جای دنیا همینه البته اندکی بهترن 

گرچه منزل بس خطرناک  است و مقصد بس بعید، هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور 😏فایتینگ💪👾
من ایرانی نیستم ولی کلا همه مردها اینجورن فرقی نداره 

افغان هستین جسارتن؟

من فقط تور خارجیم میخوام که اینهمه براش برنامه ریخته بودم و مرز بستن ما بلاتکلیف موندیم  

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706