2733
2734
اینقد مردها ایرونی بی صفت و هوس بازو بی وفا هوس بازند که حتی حاضر نیستم چند ساله با کسی باشم و همش ت ...

بحث جالب شد ولی من با نظرت مخالفم گلم من کنار ی مرد ایرانی زندگی میکنم خیلی هم خوبه اخلاق و رفتارش از منم بهتره  

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  
حرف مادرت و باید با طلا نوشت دختره پرو🤣🤣

اهوم حتی الان گیر دادم به زن پسر عمم اونم با من خیلی خوب رفتار میکنه دوستم داره خونه هیشکی ا دایی شوهرش نمیره به جز ما دختر هم ت فامیل ندارن زن پسر عمم چشماش رنگیه ی پسر هم داره شبیه خودشه فقط چشمش رنگی نیس به نظرت منو به عنوان عروس دوس داره؟

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره

بسلامتی عزیزم

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶
2728
اهوم حتی الان گیر دادم به زن پسر عمم اونم با من خیلی خوب رفتار میکنه دوستم داره خونه هیشکی ا دایی شو ...

انشااا... ولی خیلی دنبال خوشگلی نباش عادی میشه برات .چیزای دیگه برات مهم باشه ن خوشگلی نمیگم زشت باشه در حد خودش خوب باشه اما ن خیلی خوشگل

انشااا... ولی خیلی دنبال خوشگلی نباش عادی میشه برات .چیزای دیگه برات مهم باشه ن خوشگلی نمیگم زشت باش ...

اره همه اینو بهم میگن اما من چش رنگی خیلیی خیلی دوس دارم

خب چش رنگی باشه با اخلاق خوب وضع خوب پسر خوب انشاا... همین بشه برات

مرسی

2738
خب چش رنگی باشه با اخلاق خوب وضع خوب پسر خوب انشاا... همین بشه برات

این شکلی باشه همین

انشاا...شبیه این باشه

مرسی گلم شما متاهلی؟

من ایرانی نیستم ولی کلا همه مردها اینجورن فرقی نداره 

یه مرد آمریکایی بود با نود سال سن 

همزمان هزارتا شریک جنسی داشته 

پس ماهم  بگیم  همه امریکایی ها !!؟؟؟؟....

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀
2706